counter
5 1 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Co jaki okres czasu w Opa-Row Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Darek Nowy wpis

Taki spokój zapanował na forum, zastanawiająca sytuacja.

Waldemar Nowy wpis

Firma to profesjonalista, z dobrą pozycja ale jednocześnie wymagający pracodawca. Z pewnością warto dostać się tu do pracy.

xxds Nowy wpis
@Waldemar

no tak wiem to ale chodzi mi czy aktualnie sa przyjecia czy sa wstrzymane?

xxds

Cześć. Czy sa aktualnie jakieś przyjęia dla elektryków? WIem że wirus itp ale z ciekawsci

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 579 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Opa-Row Sp. z o.o.?

Henry

Może słyszał ktos o rekrutacji czy teraz kogoś potrzebują?

Jacek

Bardzo fajna firma i ciekawa praca. Wynagrodzenie bardzo dobre. Są jednak warunki o których trzeba pamiętać - żeby zarobić trzeba pracować, trzeba chcieć, trzeba umieć, trzeba się rozwijać. W pracy się pracuje nie odpoczywa. Wszystko zależy od podejścia do pracy. System wynagradzania jest motywacyjny. Moje sugestie dla Opa-Row Sp. z o.o.: Nie można stać w miejscu, trzeba się rozwijać. Lubię atmosferę w Opa-Row Sp. z o.o. za: Ciekawa praca

@Jacek

Mógłbyś doprecyzować, co oznacza dla Ciebie "ciekawa praca?" Masz na myśli konkretne stanowisko? Piszesz, że trzeba się rozwijać, czy pracodawca daje taką możliwość organizując dla pracowników szkolenia? Rozumiem, że za wyniki otrzymuje się dodatkowe wynagrodzenie? Proszę Cię o więcej konkretów, ponieważ są one bardzo ważne dla osób, które szukają pracy.

Jacek
@Magdalena

Co do stanowiska to zasadniczo nie ma to znaczenia. Poza kierownictwem stanowisko to tylko zapis. W związku z Ustawą PGG i cała otoczką rzeczoznawstwa jest nacisk na awans, tzn. trzeba mieć zatwierdzenie nadsztygara. Każdy awans w tej hierarchii jest automatyczny, tzn. masz zatwierdzenie masz z automatu awans. Awans daje podwyżke ale symboliczną. Pensja jest de facto regulowana premia uznaniową. Premia jest zazwyczaj kilka razy większa od pensji zasadniczej która jest mała. Szkolenia są ale nie zawsze ciekawe, trzeba uczyć się samemu. Miła koleżeńska atmosfera, zasada starsi doświadczeni pracownicy szkolą młodych podczas pracy. Możliwość poznania praktycznie całej kopalni od ścian i przodków poprzez maszyny wyciągowe aż po zakład przeróbczy i inne obiekty pomocnicze. Jak jesteś chętny, dyspozycyjny, chcesz pracować, chcesz się uczyć to uczciwie zarobisz. Jest jeszcze jedno ważne wymaganie - wykształcenie - praktycznie inżynier to minimum i do tego właściwy kierunek tzn. elektryk lub mechanik. Ze względu na specyfikę firma raczej "szowinistyczna", tu nie ma za dużo miejsc pracy dla kobiet. Po prostu trzeba się niekiedy nadźwigać i nanosić, oprócz tego na kopalni jest brudno, bardzo ciepło i ogólnie nieprzyjemnie. Ale coś za coś. Nikt nie płaci majątku za lekką pracę.

Magdalena

@Bolo, rozumiem, że wynagrodzenie może nie być dla Ciebie satysfakcjonujące, a co powiesz na temat innych kwestii? Czy odpowiada Ci atmosfera w Opa-Row? Czy pracodawca oferuje system szkoleń podnoszących kwalifikacje? Może w ostatnim czasie zaszły jakieś ważne zmiany w firmie?

Bolo

Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to firma dołuje

Magdalena

W ostatnim czasie nie widzę żadnych nowych ofert pracy w firmie Opa-Row w Rybniku, może wie ktoś z was, czym jest to spowodowane? Czyżby wszystkie stanowiska były obsadzone? Chętnie dowiemy się jak aktualnie rozwija się ten pracodawca oraz czy nie planuje otworzyć w najbliższym czasie kolejnego oddziału. Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi!

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w OPA-ROW Sp. z o.o.?

jak

Chciałem złożyć CV w OPA-ROW. Czy ktoś mi może pomóc i podpowiedzieć gdzie mam najlepiej je wysłać?

a co

Do najk Solidna firma, wszystko płacone na czas, jak Ci się nie chce robić to nie pracuj a robota w sobotę czy niedzielę to na kopalni to już powili normalka - OPA-ROW jest firma usługową, a że dużą cześć robót specjalistycznych jakie się tam wykonuje (przeglądy maszyn, odbiory nowo zainstalowanych maszyn i urządzeń, przeglądy rozdzielń itp. ) jest do zrobienia w sobotę czy niedzielę to wynika ze specyfikacji pracy kopalń i trzeba się do tego dostosować. Ogólnie firma na europejskim poziomie w której można się dużo nauczyć Polecam :)

beti

Miałam kiedyś przyjemność pracować w OPA -ROW sp z o.o. Praca super, współpracownicy , szefowa super. POLEam

najk

Jak chcesz oddać swoje życie za pieniądze to się przyjmuj. To jest firma która płaci dużo(usunięte przez administratora)Także jak nie masz żelaznej psychiki to nawet nie startuj bo nie będziesz miał po co żyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Opa-Row Sp. z o.o. - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad