OPA-ROW Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o OPA-ROW Sp. z o.o.

jak

Chciałem złożyć CV w OPA-ROW. Czy ktoś mi może pomóc i podpowiedzieć gdzie mam najlepiej je wysłać?

a co

Do najk Solidna firma, wszystko płacone na czas, jak Ci się nie chce robić to nie pracuj a robota w sobotę czy niedzielę to na kopalni to już powili normalka - OPA-ROW jest firma usługową, a że dużą cześć robót specjalistycznych jakie się tam wykonuje (przeglądy maszyn, odbiory nowo zainstalowanych maszyn i urządzeń, przeglądy rozdzielń itp. ) jest do zrobienia w sobotę czy niedzielę to wynika ze specyfikacji pracy kopalń i trzeba się do tego dostosować. Ogólnie firma na europejskim poziomie w której można się dużo nauczyć Polecam :)

beti

Miałam kiedyś przyjemność pracować w OPA -ROW sp z o.o. Praca super, współpracownicy , szefowa super. POLEam

najk

Jak chcesz oddać swoje życie za pieniądze to się przyjmuj. To jest firma która płaci dużo(usunięte przez administratora)Także jak nie masz żelaznej psychiki to nawet nie startuj bo nie będziesz miał po co żyć.

Zostaw opinię o OPA-ROW Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPA-ROW Sp. z o.o.