Arconsys

Świdnica

Opinie o Arconsys

jamesdean

Witam. Pracowałem w tej firmie wiele lat. No i muszę przyznać, że masakra - przez 5 dni przychodziłem napierdzielony do pracy i dostałem naganę!!! po prostu jak oni śmieli coś powiedzieć. Jak miałem problemy i trafiłem do aresztu szefostwo odważyło się kontaktować z moim prawnikiem i ponieść wszelkie koszty procesowe abym mógł jak najszybciej wrócić do pracy. No i w ogóle tyle lat tam przepracowałem, że świadczy to jedynie o koszmarnych warunkach w jakich pracowałem a do tego ta przyjazna atmosfera!!! MASAKRA!

anabelle

W sumie.....pracownicy okey.....praca super fajna....ale sposób w jaki traktuja pracownika....nie ferr....troche to przykre....

jamesblond0071

firme arconsys omijajcie z daleka!!!pracowalem tam bardzo dlugo i atmosfera jest nie do znisienia mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing.kierownik pupilek szefowej ale tak juz musi byc jak sie jest rodzina...hmmm szefostwo mozna by tu dlugo mowic.....atmosfera a raczej jej brak..podpie....dalanie jest na porzadku dziennym.zamiast dac podwyzki ludzia to tylko zmieniaja auta...za soboty wyplacaja po 2 miesiacach,wyplaty bywaja w ratach,ogolnie nie polecam!!!trzymajcie sie z dala od tej firmy

Zostaw opinię o Arconsys - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arconsys