Opinie o Arconsys Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Arconsys Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Arconsys Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arconsys Sp. z o.o. w Świdnica

Czy w Arconsys Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

????Tek Nowy wpis

Omijać ten obus pracy! Szef Niemiec jest jak (usunięte przez administratora) a firma jak jeden wielki (usunięte przez administratora)!

Co wchodzi w socjal Arconsys Sp. z o.o.?

Ruda z produkcji

Socjal?? Tam za soboty wypłacają pod stołem i w dodatku na raty…(usunięte przez administratora)

Bella Nowy wpis
@Ruda z produkcji

Z tego co wiem to wyplaty są na czas,jednorazowo wyplacane a nie na raty, praca prawie leżącą, a i tak ludzie narzekają,nikt nie każe im na siłę pracowac za takie pieniądze,mogą iść do elektroluxa i na taśmie siedzieć

Omijajcie ten obóz pracy szerokim łukiem... Mógłbym się rozwodzić godzinami i dzielić szczerą, podpartą dowodami, negatywną opinią, ale szkoda mi czasu. W skrócie - mobbing, żadnych dodatków socjalnych, wyzysk, zakazy rozmów podczas pracy, nadgodziny i soboty na czarno, pod stołem, a i tak oszukali na pieniądze niejedną osobę, w tym mnie. Szef (Niemiec) nie ma szacunku do nikogo, szefowa siedzi tylko na internecie i zamawia sobie ciuchy i buty na firmę, a później pracownicy muszą pakować paczki, żeby odesłać to, co jej nie przypasowało i gonić za kurierem. Wszystko oparte na grubych wałkach i przekrętach, nieprofesjonalnie prowadzona firma, gdzie nie liczy się człowiek, tylko wycisnąć z każdego ile da radę. Niemalże nikt nie odchodzi stamtąd polubownie, zawsze w konflikcie, z resztą i sprawy w sądzie pracy szanownym pracodawcą nie obce, także jeśli ktoś jest zdesperowany, by po prostu mieć pracę, to tak, są wypłacalni, ale zarobisz grosze, a i godność musisz pozostawić przy wyjściu z domu do pracy. Nigdy niewiadomo kiedy przyjdzie niezrównoważona szefowa (która ma zaburzenia psychiczne, czym sama się chwaliła pracownikom) i zacznie drżeć na Ciebie ryja, że od dziś rozmowy w pracy są zakazane, bo jesteś osobą za mało produktywną. Szefostwo niesłowne, zakłamane i niegodne minimum zaufania. Jeden wielki cyrk na kółkach. Serio.

Sama prawda zgadzam się z tobą na 100 %

Danuta

a to czemu tam ludzie jednak pracują - zarobki trzymają ich? Jakie są wypłaty u nich? (jak już się je dostanie)

Pracowik
@Danuta

Zarobki to marne gosze a ludzi trzyma to że poczebują pieniedzy

Danuta Nowy wpis
@Pracowik

Marne grosze czyli co - najniższa? Czy jednak coś więcej?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arconsys Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
jamesdean

Witam. Pracowałem w tej firmie wiele lat. No i muszę przyznać, że masakra - przez 5 dni przychodziłem napierdzielony do pracy i dostałem naganę!!! po prostu jak oni śmieli coś powiedzieć. Jak miałem problemy i trafiłem do aresztu szefostwo odważyło się kontaktować z moim prawnikiem i ponieść wszelkie koszty procesowe abym mógł jak najszybciej wrócić do pracy. No i w ogóle tyle lat tam przepracowałem, że świadczy to jedynie o koszmarnych warunkach w jakich pracowałem a do tego ta przyjazna atmosfera!!! MASAKRA!

anabelle

W sumie.....pracownicy okey.....praca super fajna....ale sposób w jaki traktuja pracownika....nie ferr....troche to przykre....

jamesblond0071

firme arconsys omijajcie z daleka!!!pracowalem tam bardzo dlugo i atmosfera jest nie do znisienia mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing.kierownik pupilek szefowej ale tak juz musi byc jak sie jest rodzina...hmmm szefostwo mozna by tu dlugo mowic.....atmosfera a raczej jej brak..podpie....dalanie jest na porzadku dziennym.zamiast dac podwyzki ludzia to tylko zmieniaja auta...za soboty wyplacaja po 2 miesiacach,wyplaty bywaja w ratach,ogolnie nie polecam!!!trzymajcie sie z dala od tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Arconsys Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Arconsys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arconsys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arconsys Sp. z o.o.?

Arconsys Sp. z o.o.
  • Śląska 19