Bas-Ton Robert Konarski

Brwinów

Opinie o Bas-Ton Robert Konarski

cichy

Również od lat jestem stałym klientem firmy, i nigdy nie miałem żadnych problemów z kupnem czy montażem, kilka razy montowałem audio, nie tylko w swoich autach i nigdy nie było problemu z doborem sprzętu, czy z finansami. Owszem nie jest tanio lecz nic w tych czasach nie jest tanie a za dobre audio trzeba zapłacić, szczególnie że gościu oferuje nietypowe sprzęty typu Audiobahn czy Alphasonic o które ciężko w Polsce, również wiem że firma idzie do przodu i poszerzyła działalność o monitoring i montaże audio w obiektach. Byłem i jestem zadowolony z oferowanych usług.

kupujący

Jestem stałym klientem firmy Bas-Ton. Nigdy nie miałem problemów z zakupionym sprzętem.Firma nie oferuje używanych rzeczy. Uważam ,że jest to dobra firma z atrakcyjnymi cenami warta polecenia.

Klient

Nie jestem pracownikiem, ale klientem. Chcę tylko powiedzieć że ten gość z(usunięte przez administratora) firmy Bas-Ton to najbardziej nie słowny człowiek jakiego znam, umawiał się ze mną, żeby nie skłamać kilkanaście razy na montaż, żaden termin nie dotrzymany, potem sprzedał mi głośniki jako nowe a okazały się używane, więc proszę uważajcie na gościa, ponadto nie jest tani...

Zostaw opinię o Bas-Ton Robert Konarski - Brwinów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bas-Ton Robert Konarski