Zakład Elektroinstalacyjny Adam Kymona

NIP: 6521000879 REGON: 072822460

Zakład Elektroinstalacyjny Adam Kymona

Opinie o Zakład Elektroinstalacyjny Adam Kymona

malina

nie polecam firmy-wlaściciel nierzetelny, (usunięte przez administratora) umawia się na kilka robót naraz, nie dokończy jednej a grzebie na następnej, telefonów nie odbiera. nie polecam.

Zostaw opinię o Zakład Elektroinstalacyjny Adam Kymona - Zabrzeg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Elektroinstalacyjny Adam Kymona