Tesla-Tech Usługi Elektryczne Piotr Żak

Kościan

Opinie o Tesla-Tech Usługi Elektryczne Piotr Żak

Właściciel

Czyżby zazdrosna pseudo konkurencja.. Nie zwolniliśmy nikogo od kilku miesięcy a raczej nikt sam z naszej firmy się nie zwalnia, dlatego powyższego postu nie zamieścił nasz były pracownik. Wszystkich naszych pracowników po trzech miesiącach zatrudniamy na umowę o pracę, a wynagrodzenia są zawsze wypłacane. Co za bzdury z tymi wynagrodzeniami i oczerniającymi hasłami.Proszę nie wierzyć tym pomówieniom, sprawa została przekazana odpowiednim organom w celu ustalenia adresu IP komputera autora tekstu.

Oszukany

Firma działa na czarno, nie zatrudnia pracowników na umowy. Nie wypłaca wynagrodzenia. Kombinatorzy. Nie polecam. Brudna robota. Ani ja, ani kolega nie jesteśmy zadowoleni z usług tej firmy.

Zostaw opinię o Tesla-Tech Usługi Elektryczne Piotr Żak - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesla-Tech Usługi Elektryczne Piotr Żak