Jaworzno

Opinie o Termo-Rex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Eksport-Import. Jussak Jacek

Franki

Rysiek z Davidem Prędkim są kochankami i co mnie gorzej martwi są też złodziejami uważajcie na te cioty

orlenek

pracowalam tom nie dlugo ale to byl najgorszy pracodawca jaki mogl sie trafic a wszystko przez jedna osobe - niestety dalej tam prcuje

JJ

Również nie polecam pracy na Orlenie. Warunki fatalne, kasa minimalna.

PKDTF

Nie polecam pracy na stacji benzynowej. Żadna z obietnic z rozmowy kwalifikacyjnej nie została spełniona. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Termo-Rex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Eksport-Import. Jussak Jacek - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termo-Rex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Eksport-Import. Jussak Jacek