Romanowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tomasz Romanowski

Wejherowo

Opinie o Romanowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tomasz Romanowski

Nieznajomy

Nie polecam pracować dla tego pracodawcy(usunięte przez administratora)praca od rana do nocy, kasa zawsze spóźniona.

Anonim

Nie polecam tego pracodawcy z wielu powodów. Wypłata nigdy na czas. Brak umowy. Wyzysk na maksa.

Zostaw opinię o Romanowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tomasz Romanowski - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Romanowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tomasz Romanowski