Opinie o Wolak Marek Amperon w Niechobrz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wolak Marek Amperon. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wolak Marek Amperon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolak Marek Amperon w Niechobrz

4 000 zł na rękę dla elektryka? Przy tych wspomnianych kiedyś przynajmniej 11 000 zł brutto to nieco zaskakujące. Jest tu może ktoś kto aktualnie pracuje? ja liczyłem na stabilne zatrudnienie a firma jak widać od prawie 20stu lat już działa. Na pewno nie można sobie wypracować czegoś więcej?

Jaga Nowy wpis

Witam, od dwóch lat nie ma opinii, a na forum znajdowało się zaproszenie do współpracy. czy ktoś z niego korzystał w ostatnim czasie? W internecie na takim portalu widniała z miesiąc temu oferta dla kierownika robót elektrycznych. Partnerowi wpadły w oko widełki, ponieważ wynosiły od 11 do 17 tys. jakie przy nich mogą być zarobki elektryków? Opiszecie bieżący standard pracy?

Były pracownik Nowy wpis
@Jaga

Wejdź sobie na "Amperon Elektryka" tam jest więcej opinii (oni prowadzą łącznie 3 firmy o tej samej nazwie - komornicy....) .Jak dla mnie firma jest niepoważana, widełki które podają to są tylko do przyciągniecia, a w realu to dostajesz minimum na umiowie, coś pod stołem, i to wyjdzie łącznie jakieś 4 tysiące na rękę. Odradzam.

Marek Wolak Nowy wpis

Witam, dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie. Informuję ze firma jest cały czas na rynku i ma się dobrze. Zapraszam do współpracy pojedynczych elektryków i małe firmy. Chętnie też zatrudnię kilka osób – proszę spróbować pracy u nas, a zobaczycie państwo ze jest naprawdę dobrze. Zapraszam Marek Wolak

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Wolak Marek Amperon? Chętnie zatrudniają?

Marek Wolak

Istnieje możliwość zatrudnienie studentów.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Wolak Marek Amperon? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik robót elektrycznych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wolak Marek Amperon?

20 h

Czy pracodawca Wolak Marek Amperon motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

marciunek

Tak, mobbingiem.

Marek Wolak

Witam czytelników portalu. W firmie będziemy zatrudniać nową sekretarkę. Dostaliśmy wyjątkowo dużo CV. Rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone w pierwszej połowie stycznia, wiec fascynaci negatywnych wpisów zapraszam do czytania. Gdyż szczerze wątpię że osoby nie przyjęte napiszą coś dobrego. Pozdrawiam Marek Wolak

marian
@Marek Wolak

"wyjątkowo dużo CV" może te osoby nie zagladają w internet aby przeczytac opinie, mysle ze polowa zgezygnowalaby. Szkoda ze sekretarki co chwile sie zmieniaja i jest balagan w papierach, a po drugie kiedy coś idzie nie tak to wydziera sie Pan na swoich ludzi, byłem tego świadkiem :) Kto nie zagląda tu to szybko zweryfikuje rzeczywistosc i zrezygnuje.

ja1

Jeżeli szukasz pracy, dobrze się zastanów i poszukaj jeszcze raz. Najniższa krajowa na umowie prawie, stawki ugadane na gębę , pomiatanie pracownikami jak śmieciami, nie płatne nadgodziny 50 i 100% zgodnie z prawem. O szkoleniach to zapomnąć można, podstawowe szkolenie jakie sie otrzymuje to BHP i SEP bo to podstawa w tej branży. O jakości robót to nie wspomne, bo po Rzeszowie to chodzą legendy jakie akcje i fuszerki były odwalane na budowach w okolicy Rze jak i gdzieś dalej.... brak odpowiedniego sprzetu do prac itp. Gdyby pracownicy byli zadowoleni to by sie nie zwalniali, a tak to co chwile rotacja, co sie przekłada na jakość robót i kwalifikacje pracowników. Masa innych firm jest z tej branży które gwarantują lepsze warunki i stabilniejszą prace.

ja2019
@ja1

potwierdzam komentarz też aktualny na rok 2019 :)

Niezadowolona

Jakiś czas temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na jedno ze stanowisk "biurowych". Zrobiłam małe rozeznanie na rynku dotyczące firmy, więc chyba warto podzielić się tym co wiem, może komuś również pozwoli to na nie zmarnowanie czasu na pracę tam... Chociaż już po samej rozmowie, bardziej ogarnięty człowiek domyśli się, że trzeba uciekać jak najdalej :D Otóż. Prezes firmy (Pan Marek) to taki typowy "Janusz biznesu" już przy pierwszym spotkaniu można odnieść takie wrażenie, a później jest już tylko gorzej. Rozmowa to jakiś koszmar, brak merytoryki, obiecywanie gruszek na wierzbie (o tym później), brak konkretów, ogólnie to mówił takie bzdury, że ciężko opisać i przytoczyć - jakieś zaawansowane bajkopisarstwo. "Biuro" to jakiś magazyn, a sala "konferencyjna" do której zostałam zaproszona przypomina schowek na miotły, zresztą, Pan "prezes" świetnie się w tym klimacie odnajduje, pasuje tam idealnie. Propozycja wynagrodzenia to kolejny temat do dyskusji, a właściwie do zgłoszenia konkretnym urzędom. Na umowie minimum jakie można dać, reszta do ręki pod stołem. Ciężko jednak mówić tutaj o "reszcie" bo to jakieś grosze, bez pokrycia z realnymi wynagrodzeniami na rynku pracy. Wynagrodzenie miało się opierać na "premiach" których (jak się dowiedziałam) nie ma szans otrzymać, bo firma wiecznie na deficycie finansowym. Ciekawostką są również toczące się sprawy sądowe, oraz KOMORNICY !!! Dużo nasłuchałam się o cyrku jaki tam się wyprawia, więc naprawdę przestrzegam przed pracą w tej firmie. Ogólnie podsumowując: Szef to typowy "Janusz biznesu". Firma niewypłacalna z komornikami. Rozmowa oraz traktowanie pracowników (co zresztą potwierdzają pozostałe komentarze) to jakiś żart. Brak jakichkolwiek szkoleń, Brak możliwości rozwoju. Brak perspektyw na zarobek "normalnych" pieniędzy. Same obietnice bez pokrycia. UNIKAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

@Niezadowolona

Niestety nie podpisała się dana osoba wiec nie wiem z kim mam do czynienia. Szanowna Pani po pierwsze firma pod którą Pani pisze opinie nie funkcjonuje aktywnie od 3 lat, po drugie żadnej kobiety nie zatrudniamy o dłuższego czasu, po trzecie na rozmowie kwalifikacyjnej takie informacje które Pani wypisuje nigdy by Pani nie uzyskała. Podsumowywując – BZDURY!

@Marek Wolak

hehe :)

Prawda
@Niezadowolona

Zgadzam się z Pani komentarzem w 100%. Ktokolwiek to czyta cytuję, "UNIKAĆ SZEROKIM ŁUKIEM". Największy błąd życiowy jaki możesz popełnić to pracować w tej firmie. Wszystkie negatywne komentarze na tej stronie są prawdą.

Tonik

@Niezadowolona Może trzeba z pokorą przyjąć wynik tej rekrutacji?

Niezadowolona
@Tonik

Ciężko nie było przyjąć z pokorą propozycji pracy. Pański komentarz potwierdza jedynie jakimi ignorantami jesteście w stosunku do ludzi. Wstyd.

P. Michał "Jestem kierownikiem robót elektrycznych w firmie Amperon Elektryka Sp. z.o.o od kilku miesięcy" hehehehehhehehehehehhehehehehehehe

Wstydzilbys się pisać o dwóch przerwach po 30 minut jak sam kazałeś obcinać chłopakom wypłaty bo takie właśnie przerwy robili. I jak możesz się nazywać kierownikiem robót elektrycznych jeśli pytasz się chłopaków co to bednarka albo dlaczego raz ida przewody 3x1.5 a raz 4x1.5 wstyd I jeszcze raz wstyd. Jeżeli ktoś chce mieć na umowie najniższą krajową i pracować w ciągłym stresie to tylko wtedy mogę ta firmę polecić.

noname

hahahahahahhahahahahahahhahahahah wypłata max do 10go

@noname

Twoja opinia jest niezrozumiała. Czy mógłbyś wyjaśnić, co miałeś na myśli? Czy wypłata wynagrodzenia jest w innym terminie? Napisz kilka informacji na temat warunków zatrudnienia i dodatków do wynagrodzenia. Osoby zainteresowane zatrudnieniem będą Ci wdzięczne.

Łukasz

@Były pracownik, rozumiem Twoją opinie, ale na tym forum wymieniamy się opiniami o pracy i pracodawcach i nie jest to miejsce na pisanie o osobistych rozczarowaniach co do konkretnych osób. Czy mógłbyś napisać, czy pracodawca dodaje bonusy do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Każda informacja dotycząca zatrudnienia jest ważna dla osób szukających pracy, więc zachęcam Cię do dodania obiektywnej opinii.

Łukasz

@P. Michał, dziękuję za szczegółową opinię. Piszesz, że firma oferuje szkolenia dla nowych pracowników, a czy mogą też liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy zawiera pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Czy firma jest otwarta na pracowników i można liczyć na awans? Każda informacja przyda się osobom poszukującym pracy.

Elektromix Tomasz Żołyniak

Jestem byłym pracownikiem Amperon Marek Wolak w chwili obecnej prowadzę własną działalność i współpracuje z Amperonem .Mogę zaświadczyć że wszystkie zobowiązania wobec pracowników zostały wypłacone co do grosza i moim zdaniem negatywne opinie nie mają żadnych podstaw a są jedynie złośliwe wystawione przez konkurencje ewentualnie pracowników ,którzy nie wywiązywali się ze swoich obowiązków

@Elektromix Tomasz Żołyniak

"Mogę zaświadczyć że wszystkie zobowiązania wobec pracowników zostały wypłacone co do grosza" hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah hehe

kukucz

no to problem bo ja zarabiam więcej niż 9 zł. Kwestia dogadania się i pokazania co się umie, kazdy po średniej chce zarabiac powyzej średniej...trzeba sie wykazac. Firma ok, polecam.

@kukucz

kukucz 04.01.2016 12:51 no to problem bo ja zarabiam więcej niż 9 zł -------9,05zł hahahahahahaha

hehe

echo

Witam czytając opinie niżej postanowiłem troszkę naprostować opinie o firmie bo firma od 2016 roku przeszła w spółkę Amperon Elektryka sp.zo.o. do tej pory nie miałem żadnego opóźnienia w wypłatach ,pracując już dłuży czas mogę powiedzieć że jest ok

Szczery

Proponują inna stawkę a inne pieniądze ma się na umowie czyli najniższą krajową i od niej płacą śmieszne 50zł za urlop czy chorobowe czyli aż strach iść na urlop bo nic się nie zarobi. Bardzo często ucinają pieniądze przy wypłacie i nie piszę tu o swoim przypadku tylko o wielu które miały miejsce w firmie. Pomylisz się przypadkiem w liście godzinowej zostanie ci ucięte dwa razy tyle o ile sie pomyliłeś przecież to nie zgodne z prawem. Jeśli ktoś szuka pracy gdzie nie wykończy się nerwowo to szczerze odradzam.

Łukasz

@Herbatka u tadka, zapoznaj się proszę z regulaminem- forum jest miejscem publicznym i nie powinieneś nikogo obrażać. Napisz proszę więcej o sytuacji, która Cię spotkała. Czy próbowałeś wyjaśnić z pracodawcą kwestię braku składek? Możesz powiedzieć, w oparciu o jaką umowę pracowałeś? Co masz na myśli pisząc o fatalnych warunkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Wolak Marek Amperon - Niechobrz

• Jak się pracuje w Wolak Marek Amperon?

Zobacz opinie na temat firmy Wolak Marek Amperon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolak Marek Amperon?

Wolak Marek Amperon
1.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • 95
    36-047 Niechobrz