Opinie o Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski w Reda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski w Reda

Wiktor Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od kilku lat , pensja zawsze na czas , ubiór oraz niezbędne narzędzia do pracy zapewnione , dobra atmosfera bez żadnych napięć, zawsze można się dogadać co do urlopu czy dnia wolnego , jeśli komuś chce się pracować to jest naprawdę dobrze

Tomek Nowy wpis

Widzę że nie tylko ja zostałem (usunięte przez administratora) No tak jest i tylko współczuje chłopakom którzy tam jeszcze zostali. Ale oni maja nadzieje ze on coś odda jeszcze. Tak szantażuje i trzyma jeszcze kilku chłopaków.

Już nie pracuje w tej firmie ale przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem. Powiem tyle technicznie = 0, uczciwość = 0, poszanowanie pracownika = 0. Pracy jest na tynku, wiec dajcie sobie spokój.

Teresa

Rozumiem, że celowo tak "obrazowo" to ująłeś, żeby już nie rozwijać więcej swojej wypowiedzi? Bo szczerze to ciekawa jestem Twojego doświadczenia, no ale nie będę naciskać, chyba że się jednak skusisz. ;)

@Teresa

Książkę by można napisać. Poprostu przestańcie (usunięte przez administratora) ludzi. Cała kwintesencja opinii.

Renata

Książkę możnaby napisać, a jednak nikt nie chce podać konkretów, no ciekawe ;)

Robert
@Renata

Szanowna żona szefa czytać nie umie. Wszystko jest opisane wyraźnie. Wstyd i nic więcej. (usunięte przez administratora) po całej Polsce, a potem kasy nie ma. Dajcie sobie spokój pseudo firmo…

Teresa Nowy wpis
@Robert

Ale to żona jest tutaj na forum? I z czym oni mają sobie dać spokój? Chcesz, żeby zwinęli interes? :(

Walnijce się wszyscy w (usunięte przez administratora) łeb z tymi negatywnymy opiniami obsmarowac kogoś opiniami i tylko to potraficie i nic więcej nawet do zamjatania dwie lewe nikt nikogo nie będzie trzymać jak przyjdzie do pracy na kacu albo tylko 2-3 razy na tydzień bo (usunięte przez administratora) z łóżka ruszyć się nie chce

Robert
@01

Szanownego szefa prawda kole jak (usunięte przez administratora) ludzi pracujących na jego chociażby samochodzik. Obłuda i nic więcej.

Ja Nowy wpis
@Robert

Człeku to jest czubek góry lodowej cza się czubic !!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Elektryk

Nie mogę zgodzić się z tymi opiniami pracuje już w firmie 10lat i zawsze pieniądze na czas . Ubiur i umowa to pierwsze co dostaje człowiek zanim wejdzie na budowe

Teresa
@Elektryk

Zgadza się

Nie warto współpracować z tym Panem, miałem kilka zleceń z nim i potwierdzam, brak rzetelności, (usunięte przez administratora) na wykonanych pracach, zamontowanym materiale itd. Pracownicy w podartych ubraniach, nie wiedzą co robią i co mają zrobić, prace prowadzone bez żadnej organizacji i BHP. Zastanówcie się dwa razy zanim podejmiecie jakąkolwiek współpracę.

Irena
@Michał

A powiesz co konkretnie się wydarzyło?

Elektryk

Chciałbym przestrzec wszystkich przed tą pseudo firmą i jej szefem, który kłamie nie płaci, samochodziki zmienia i uważa się za prezesa bez wiedzy, pieniędzy i doświadczenia.

Urszula
@Elektryk

Ale to raz mu się zdarzyło nie zapłacić czy to jakieś powtarzalne podejście szefa?

Rysiu

Właściwa to nie poważna sobą, nie płaci składek, podatków, każe montować towar używany, uszkodzony i niewiadomo z jakiego pochodzenia. Poźniej cię oskarży o złą prace. O nadgodzinach już nie wspomnę. Uciekajcie od tego człowieka.

Halina
@Rysiu

dużo reklamacji jest w firmie jak się klient dowie ze ma używany lub uszkodzony sprzęt ? pewnie nerwowa atmosfera przez to ?

Oczekujemy na nowe wieści odnośnie firmy Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski w mieście Reda. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

Nie polecam tego (usunięte przez administratora) nie płaci, nie daje umowy, radzę poszukać pracy u bardziej cywilizowanych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski - Reda

• Jak się pracuje w Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski?

Jarosław Bajkowski Elektro-Kompleks Jarosław Bajkowski
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Obwodowa A4 33A
    84-240 Reda