POP Time Sp. z o.o.

Opinie o POP Time Sp. z o.o.

add

można, rozmowa naprawdę dużo wnosi, spokojna rozmowa - dodam ;)

mc

Przepraszam, ale się nie zgodzę. Szefostwo z Czech to ludzie, z którymi pomimo tego, że odeszłam z firmy dawno temu, w dalszym ciągu utrzymuję kontakty. Nie zawsze zgadzałam się ze wszystkim, ale w tej firmie nauczyłam się, że warto rozmawiać i zgłaszać pomysły.

jak mozna sie dostac do tej firmy i czym sie zaimuje

MC

Fajna praca i tyle. Zespół świetny, zgrany. Możliwość wpływania na kierunek rozwoju firmy. Tam pracują mądrzy ludzie, którzy nie ignorują żadnej sugestii. No i kultura obsługi. Kultura pracy. Umowa o pracę to standard. Wynagrodzenie zawsze na czas. Człowiek jest tam po prostu na pierwszym miejscu.

Zostaw opinię o POP Time Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POP Time Sp. z o.o.