Twój Dom Usługi Remontowe Marcin Adamski

Kwidzyn

Opinie o Twój Dom Usługi Remontowe Marcin Adamski

master

Odradzam tego dostawcę. Firma pobiera zaliczki od klienta i nie realizuje od razu zamówienia tylko spłaca swoje długi, a później kłamie , że niby ostania się spóźnia albo niby pomylili zamówienie. A cała prawda jest taka , że nie ma dalej kasy na wykup zamówionego towaru.

dj

Witam Firma twój dom adamski marcin jest rzetelna firma. Towar zamówiony dojechał na czas i montaż też super. Chłopaki z montażu rewelacja. Polecam tego dostawcę

Zostaw opinię o Twój Dom Usługi Remontowe Marcin Adamski - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Dom Usługi Remontowe Marcin Adamski