Zakłady mięsne Sokołów

Jarosław

Opinie o Zakłady mięsne Sokołów

bartek

Pracowałem jakis czas na robiorze , szkoda mi sie wypowiadać ,

marzena
@anonim 20.05.2010 19:53
wyroby fatalne kiełbasa studencka nie do zjedzenia sam łój pies nie ruszył kot się rozchorował straciłam na leczenie 200 zł...

witam jak jest ze zarobkami sa wyplacalni a po za tym sa jakie kolwiek przyjecia a i na jakiej umowie sie pracuje na caly etat nic nie wiem o tym zakladzie prosze o informacje

Zostaw opinię o Zakłady mięsne Sokołów - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady mięsne Sokołów