Stale

Opinie o Wer-Rama Zakład Produkcji Listew Ozdobnych Roman Wierzbowski Anna Wierzbowska-Wicherska Sp.j.

Zainteresowany

Jak jest teraz w werramie?

piernik

heh panowie zbierzmy sie i rozwalmy te klike klamcow oszustow powiem wam tak i tak im te maszyny wezmie komornik.bo i tak sad zacznie grzebac skad maja pieniadze na maszyny przeciez to logiczne ze to inwestycja milionowa.zglosze osobiscie o przeprowadzenie dochodzenia sad ustali wszystko ja takich pacjentow nie zaluje ostanio slyszalem ze poginely rozne rzeczy ktos poprostu bierze na ich oczach i na oczach kamer.ale chwila z czego maja ludzie zyc nie dziwie sie i tak powinno byc ja bynajmnie zglaszam fakt do prokuratury o dochodzenie w sprawie srodkow ktore inwestuja niech sie tlumacza

rychu

chyba raczej wcalw nieregulują już prawie rok czekam

Wierzyciel

Firma jak i włascieiciele to szkoda słów... Kasy nie wypłacają ciągle mówią że nie mają. Nie róbcie z nimi interesów bo to takie małe podkarpackie [usunięte przez moderatora] . Ocena całej firmy poniżej skali. Mimo terminu płatności faktury, regulują ją 3 miesiące później albo wcale.

Zostaw opinię o Wer-Rama Zakład Produkcji Listew Ozdobnych Roman Wierzbowski Anna Wierzbowska-Wicherska Sp.j. - Stale

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wer-Rama Zakład Produkcji Listew Ozdobnych Roman Wierzbowski Anna Wierzbowska-Wicherska Sp.j.