Waldemar Krych Firma Budowlana

Adres: Jana Pawła Ii 11, 83-425 Dziemiany

NIP: 5921263582 REGON: 220181853

Waldemar Krych Firma Budowlana

Opinie o Waldemar Krych Firma Budowlana

Od ostatniej opinii związanej z Krych Waldemar Firma Budowlana minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Zarobiony 007

Meister miłly wykonaniebym ocenił przedszkolak by to zrobił lepiej zero zobowiązań po wykonanej pracy jakby tego nie robił ( totalna zlewkach) jakby pracodawca widmo a ściany tynki i wylewki same Krzywe sie zrobiły tolerancja u niego to 1 cm niestety u mnie było nawet 1.8 cm no i najlepszy jego tekst na zakończenie ktury usłyszałem u niego związany z moja budowa ktury został hitem u mnie roku 2015 ze ( straty na budowie musza być ) niestety moim kosztem w skrycie nie polecam nikomu panna waldemara

Pasia
@Zarobiony 007 20.08.2015 23:42

Witam, Wlasnie mam dylemat, wykonawca tynków wycofal sie w ostatniej chwili i pan Waldemar moglby wejsc na budowe. Powyzsza opinia mocno mnie zmartwiła. Czy poza tynkami Pan Waldemar wykonywał u pana inne prace?

ewelinkaw24
@Zarobiony 007 20.08.2015 23:42

Witam Panowie praca w Niemczech na budowie za dobra kasę!! Brygadzistę znacie jakiegoś??

Zostaw opinię o Waldemar Krych Firma Budowlana - Dziemiany

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waldemar Krych Firma Budowlana