Drew-Kor Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Pędzik

Poraj

Opinie o Drew-Kor Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Pędzik

Mareławk Wrocaw

Naciągacz!!!!Właśnie wygraliśmy sprawę z września 2012r.Ciekawe czy zobaczymy jakieś pieniądze???Stanowczo odradzam "usługi" pana Pędzika.Zaliczki pobiera i na tym koniec!!!!

dostawca
@Mareławk Wrocaw 23.01.2015, 19:53

ma ktoś jakiś kontakt do niego albo do jego żony???

Zostaw opinię o Drew-Kor Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Pędzik - Poraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drew-Kor Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Pędzik