Opinie o Krzysztof Gawryszewski Baster Firma Produkcyjno-Usługowo Handlowa w Nakło nad Notecią

counter
zalesione Nowy wpis
Klient

Uwaga! Właściciel firm BAST-DREW podjął się wykonania zamówienia, nie wywiązał się z niego. Po zapoznaniu ze szczegółowymi danymi technicznymi produktów ujętych w wysłanych zamówieniach sam zaczął wystawiać je do sprzedaży. Mało tego sprzedający odebrał ode mnie materiał do wykonania powyższego zamówienia i go nie rozliczył ani nie zwrócił. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED WSPÓŁPRACĄ Z TĄ FIRMĄ !!! ZALESIONE Maciej Zbirek

Twoja opinia o firmie Krzysztof Gawryszewski Baster Firma Produkcyjno-Usługowo Handlowa w mieście Nakło nad Notecią jako o pracodawcy może stać się na rynku pracy drogowskazem dla wielu osób szukających tutaj zatrudnienia. Dodaj komentarz i rozpocznij dyskusję już teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Gawryszewski Baster Firma Produkcyjno-Usługowo Handlowa - Nakło nad Notecią

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad