Projs Stanisław Zakład Stolarsko-Tapicerski

Wydawy

Opinie o Projs Stanisław Zakład Stolarsko-Tapicerski

klient

Najszybciej pobiera zaliczkę wykonanie przeciąga w nieskończoność !!!!!!!!!!!!!

Oszukany

Oszust , pobiera wysokie zadatki od klientów ,nie wykonuje usługi, krętacz, nie dotrzymuje słowa , utrudniony kontakt, omijać z daleka. Obecnie działa na terenie woj. Mazowieckiego.

Anna Ch.

Nie wiem, jak będzie oceniona moja opinia pod względemnieuctwa. W każdym razie Panowie podjęli się zrobienia drzwi na wymiar z drewna w cenie tych w okleinie, krótki termin, dotrzymanie wszystkich warunków umowy. Panowie mili, bardzo dobry kontakt, zaproponowali obudowanie starych futryn, efekt świetny, bez demolki połowy mieszkania. Bez specjalnego podwyższania kosztów przyjechali na pomiar, a później na montaż do Warszawy. Naprawdę polecam!

śniupa

tylko ktoś z rodziny mógł wystawićtaką opinie!To widać już po składni zdania!Banda [usunięte przez moderatora] i nieuków.Stanowczo odradzam kontakt z tą(firmą?)

Zostaw opinię o Projs Stanisław Zakład Stolarsko-Tapicerski - Wydawy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projs Stanisław Zakład Stolarsko-Tapicerski