Byd Drew Krzysztof Józefowicz

Bydgoszcz

Opinie o Byd Drew Krzysztof Józefowicz

robert

budowali nam dom nazwa projektu tobiasz gorąco polecam tą firmę uczciwi ,terminowi i wiedza co robią znają się na robocie

maria

witm bardzo dobra firma budowlana wybudowali nam piękny dom jesteśmy zadowoleni polecam

ania

firma byddrew budowała nam dom pod świeciem bardzo dobrzy fachofcy polecam tak jak mówią tak jest pozdrawiam

zygmunt

Firma oszukuje klienów. Właściciel kłąmie w żywe oczy. Na tydzień przed oddaniem (według umowy) stoja tylko ściany, a własciciel twierdzi, że wszystko zgodnie z umową. Jeśli ktoś marzy o domu w 3 miesiące, to lepiej zapomnieć. Za to pieniądze firma chce dostac od razu, mimo, że jeszcze nic nie zrobili. Zaliczki, zaliczki, to dla nich najważniejsze... gorzej z realizacjią, bo jak usłyszałem, "oni mają kilka takich domów jednocześnie, a każdy by chciał wszystko zgodnie z umową, a to się tak nie da". Jeszcze się obrażają, jak człowiek im zwróci uwagę na terminy, bo to przeciez nie ich wina. A o karze umownej za nieterminowość można zapomnieć, przynajmniej tak twierdzą...

Byddrew
@zygmunt 16.09.2016 11:24

Tak piszą tylko ludzie którzy nie mają pieniędzy i wtedy firma ma problem bo muszą przesuwac całość budowy i czekać na zbiórkę pieniędzy od całej rodziny inwestora.Niestety tak się dzieje i żal mi o tym pisac.Muszę bronić mojej firmy bo przez nie uczciwych inwestorów cierpi cała ekipa ludzi która buduje dom marzeń. Wszyscy znamy nowobogackich którzy chcą się wybudować w cwaniacki sposób najlepiej za darmo. Najlepszą opinie można poznać na żywo od ludzi którym budowalem a nie z bez imiennych portali internetowych.Zapraszam do poznania prawdziwych opinii od uczciwych ludzi którym firma BydDrew budowala i buduje domy.

Tomasz

Rewelacyjna firma pełen profesjonalizm polecam znają się na rzeczy

maciej
@Tomasz 19.06.2015 19:29
Rewelacyjna firma pełen profesjonalizm polecam znają się na rzeczy

zgadzam się z Panem mi też budowali dom kolo bydgoszczy jestem bardzo zadowolony z ich usług polecam

Zostaw opinię o Byd Drew Krzysztof Józefowicz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Byd Drew Krzysztof Józefowicz