Pawkar - Paweł Kardasz

Białystok

Opinie o Pawkar - Paweł Kardasz

ddd

Nie polecam tej firmy! Szef olewa klientow, nikt nie przyjezdza do oplaconego wczesniej serwisu w sprawie domofonow, mozna dzwonic po sto razy i nic to nie daje!!! Jezeli oczekujecie dobrze wykonanej uslugi oraz sprawnego serwisu, to wybierzcie uczciwa firme - ta do uczciwych nie nalezy! Oszuści!

klient

Szef to oszust. Zero słowności o rzetelności, nie polecam!!

krzycho

Niepoważny człowiek, typowy łapciuch. Swoimi ofertami z nierynkowymi cenami psuje rynek a później kombinuje jak z tego wybrnąć, żeby nie dopłacać do roboty.

Zostaw opinię o Pawkar - Paweł Kardasz - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawkar - Paweł Kardasz