Bomap Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Bomap Sp. z o.o.

Niezadowolony

Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Właściciel firmy obraża się jak małe dziecko jak tylko zwróci mu sie na coś uwagę. Nawet nie udało mi sie złożyć zamówienia i nie żałuję. Odradzam każdemu, niestety...

nigdy więcej

ich produkty to jakaś pomyłka robią co chcą i wmawiają że tak ma być a terminy wykonania to loteria mało poważni jak się obrażą to nie odbierają telefonów.Odradzam szkoda nerwów

Teresa

Ja mam bardzo dobre zdanie o tej firmie. Dostałam piękną skrzynkę szybko i bez problemów. Potem jednak rozmyśliłam się (po 2 miesiącach !) i chciałam inną, tańszą - to bez problemu spełnili moje życzenie i odesłali mi różnicę w cenie. To naprawdę bardzo solidna firma.

marchew

produkują słabej jakości produkty i obrażają się jak dzieci jak się im zwróci na to uwagę. ich skrzynki można otwierać palcem bez potrzby wyjmowania kluczyka. Omijać szerokim łukiem

Przestraszony

Kolejna polska firma, której celem działania jest sprzedać towar, zniknąć i nie pomóc Klientowi w eksploatacji zakupionego produktu. Uwaga na bark zainteresowania obsługą po sprzedażną.

Zostaw opinię o Bomap Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bomap Sp. z o.o.