Techno Progres Polska Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Techno Progres Polska Sp. z o.o.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Techno Progres Polska Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

wojtek
@admin 03.11.2015 22:02

nie polecam po zakupie mieszkania nic nie robia, nie poprawiają fuszerek i klient wygal w sadzie sprawę z techno progres bo zla wentylacja jest. nie polecam zakupu

Zostaw opinię o Techno Progres Polska Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techno Progres Polska Sp. z o.o.