Opty - Dom Development Sp. z o.o.

Kiełczów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opty - Dom Development Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Opty - Dom Development Sp. z o.o.

JANEK01

Zgadzam się z opinią sąsiadki. Oprócz tego każdy wpłacał kasę na subkonto, co było ogromnym zabezpieczeniem naszych pieniędzy, dopiero po wszystkich formalnościach developer mógł je podjąć z konta.

asienka06

My mieszkamy w domkach na ul. Agrestowej w Kiełczowie, mieszka się spokojnie, mieszkania są rozkładowe, a z czasem uważam, że projekt bardzo funkcjonalny. Ukierunkowanie salonu na południe, sprawia, że jest jasno i ciepło w pomieszczeniu w którym przebywa się najdłużej. My mieszkamy już dwie zimy i koszty ogrzewania też są niewysokie, bo salonu praktycznie nie trzeba dogrzewać. Każdy ma kawałek ogródka co jest nieocenioną zaletą kiedy ma się dzieci, bo na spacer po pracy często wybrać się ciężko, a tak dziecko na powietrzu niemal cały czas i to pod okiem. Formalności z developerem sprawne, szybkie i nie trzeba było czekać na przeniesienie aktu własności, dzięki czemu uniknęliśmy kosztów kredytu o ubezpieczenie pomostowe. W razie pytań zaczepiajcie nas na ogródkach:)

Zostaw opinię o Opty - Dom Development Sp. z o.o. - Kiełczów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opty - Dom Development Sp. z o.o.