Wa Bis Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Waldemar Wata

Tarnawa

Opinie o Wa Bis Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Waldemar Wata

ROB

Syf i wyzysk po 12g oraz sobota i 1600zł omijać z daleka.

Tomek

Czasy się zmieniają, warunki pracy również, a Wabis akurat się mocno rozwija, mój kolega tam pracuje i jest bardzo zadowolony! Dobra kasa, zautomatyzowane linie produkcyjne, fajni młodzi ludzie! Szkolenia i kursy, fajne zarządzanie, przynajmniej tam na zakładzie gdzie on pracuje ( Sędziszów) z jego opowiadań wynika, że lubi swoją pracę i ma za nią godziwe wynagrodzenie. Więc może nie taki "diabeł " straszny.... :)

beniaminek

Pracuję w Wabisie i jakoś po 16 godzin nie pracujemy. Czasem trzeba zostać dłużej ale to chyba normalne w każdej firmie. To firma handlowo - produkcyjna, co wyprodukuje to sprzedaje więc logicznym jest, że gdy wpłynie pilne zamówienie to trzeba się wyrobić. Ja osobiście polecam, a jak jest naprawdę sami się przekonajcie. Ja pracuję tam 5 lat.

Pawel

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem umowa zlecenie i praca po 16 godzin nawet w wekendy.Płaca 7 zl na produkcji niepolecam.

Zostaw opinię o Wa Bis Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Waldemar Wata - Tarnawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wa Bis Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Waldemar Wata