Opinie o I.V.T. Polska Sp. z o.o. w Wysogotowo

I.V.T. Polska Sp. z o.o.
1 1 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy I.V.T. Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Arnold Nowy wpis

Jak będziecie pracować to będziecie widzieć. Co oni wyprawiaja kieras jest madry bo z prezesem zyje od 15 lat a lysego ma jakie gumowe ucho i bajerant jak kierasa niema to co nie on przesto tak jest

Arnold Nowy wpis

Netto ten kierownik to nerwus a łysy jego lizusek i kapus co chwile chodzą na papierosa a kieronik nic na to nie mówi

Nazwa działu: Produkcja

Płacą 2500 max 2800 tylko kieronika i brygadziste wymienic bo to masakra wysogotowie jest kieras ale jest wporzo a w zakrzewie kieras i brygadzista to masakra proszę coś zrobić z tym panie prezesie

Tak1Nie1
Marzena Nowy wpis
@Arnold

Te stawki to netto czy brutto? I czemu uważasz, że firma powinna zmienić kierownika i brygadzistę? Uważasz, że nie mają odpowiednich kwalifikacji, umiejętności, źle traktują pracowników I.V.T. Polska czy może jeszcze jest jakiś inny powód?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Produkcja

Lysy kłamie ze ma nogęrozwalonaaKierownika pupilek a prezes to akcepuje i Adam

Nazwa działu: Produkcja

Z tym kierownikiem i brygadzista nie da sie pracowac w zakrzewie

Mio

Nie jedną książkę można o tej firmie napisać kierownik w roli głównej

TakNie1

Kierownik co dotknie maszynę to nie chodzi a puzniej krzyczy

Tak4Nie
@anonim

Kierownik M.S ?

Tak1Nie
były pracownik

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Nie wiem, jak wygląda sytuacja teraz. Za "moich czasów" firma bardzo dobra, zarówno pod kątem organizacji pracy, atmosfery, szacunku do pracownika oraz zarobków. Najlepsza firma w jakiej do tej pory zdarzyło mi się pracować. Mam nadzieję, że wraz z rozwojem zakładu poziom pozostał ten sam.

Tak2Nie1

@były pracownik

Tak było do 2005 roku

Admin

Kierownik robi mobing i ludzie sie skarżą sie na niego a prezez wie co on wyprawia z ludzmi przez niego ludzie odchodzą jak nie zmieni sie kierownik z tym mobingiem to jest jedno wyjscie?

Tak4Nie
Pracownik aktualny

Kierownik jak ma nerwy to powinien brac tabletki i fochy nikt nie bedzie pracował z kierownikiem nie wymazuj prawdy bo prawda boli

Tak2Nie
Pracownik aktualnyon

Masz rację kolego kieronika dawno wyzucic jak on jest wysogotowie robi zamęt jestem ciekaw co robi zakrzewie. Lysy jego lizusek

Tak3Nie
Pracownik aktualny

Kierownik powinien byc zwolniony ludzie przez niego odchodzą

Tak3Nie

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie I.V.T. Polska Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Tak6Nie

Zostaw opinię o I.V.T. Polska Sp. z o.o. - Wysogotowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie