Dach i Strych Sp. z o.o.

Opinie o Dach i Strych Sp. z o.o.

Był ktoś na rozmowie w Dach i Strych Sp. z o.o.? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

Konrad

Cześć wam tu Konrad z tej strony ja pracowałem tam w firmie Dach i Strych prawie 6lat i powiem wam nigdy nie miałem problemów z pieniędzmi zawsze były na czas i nigdy nie słyszałem żeby prezes na kogoś się darł czytam krzyczał pozdrawiam firmę i wszystkich pracujących tam.

TW Lolek

Jeśli chcesz doświadczyć braku profesjonalizmu w zarządzaniu i relacjach z pracownikami, to ta firma jest dla Ciebie :)))))

K U

Firma dla ludzi o stalowych nerwach. Właściciel " pozjadał wszystkie rozumy", nie warto wdawać się z nim w dyskusje - ten pan jest wszechwiedzący ;) i nie znosi żadnej krytyki... W magazyno-warsztacie cofamy się do epoki kamienia łupanego, warunki w jakich pracują ci goście ( i chyba kobiety) nie spełniają żadnych norm...

Postronny
@K U 08.12.2016 22:52

Oj, chyba coś ci się pomyliło! Kto tu nie znosi krytyki? Sam zwolniłeś się z pracy, bo prezes zwrócił ci uwagę, że zawalasz niektóre sprawy. Nie krzywdź ludzi takimi wpisami.

Rici

Uwaga bardzo nieuczciwa firma. Po wykonaniu i odbiorze prac, zaczynają się problemy z przyjęciem faktury i zapłatą oraz kwestionowanie wykonanych prac.

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Dach i Strych Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Dach i Strych Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach i Strych Sp. z o.o.