Blachotrapez Sp.j. Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa

Rawa mazowiecka

Opinie o Blachotrapez Sp.j. Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa

Grzegorz

Polecono mi blachodachowke germanie. Wręcz wmowiono mi że będzie ona hitem i będę miał najladniejszy dach w okolicy. Mieli rację. Pozdrawiam pana R.

adam brok

A ja moge tylko i jedynie wystawic MEGA NEGATYW dla firmy BLACHO TRAPEZ: polecili mi firmę PARTAKÓW do położenia dachu a teraz nie ma chętnego do podbicia karty gwarancyjnej, miało to miejsce w Ostrowi Mazowieckiej . Uważajcie.

GANC

DOBRE !!!

Janosik

A ja słyszałem od wykonawcy że ma im "wiele do zaoferowania" przy zamkniętych drzwiach za nakłanianie klientów do kupna blachy u niej. Ciekawe co :)

Józek z Niemgłów

Super obsługa Pana i Pani. Super firma. Super Blacha. Goronco polecam

Zostaw opinię o Blachotrapez Sp.j. Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa - Rawa mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blachotrapez Sp.j. Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa