SIGMA Grzegorz Maleszewski

Węgrów

Opinie o SIGMA Grzegorz Maleszewski

Ciastko

Relacje pracodawca -pracownik . Firma szanuje każdego pracownika , otwarta jest na indywidualny rozwój każdego nowo zatrudnionego , słucha i oczekuje od nowo zatrudnionych osób własnego wkładu w rozwój hurtowni. Pracodawca akceptuje i popiera indywidualność, orginalność oraz samokształcenie pracowników. Pracodawca oczekuje uczciwej i zangażowanej pracy.

Gargamel
@Ciastko 26.04.2014, 08:14

Szkoda, że kasujecie krytyczne komentarze odnośnie waszej firemki. Nie dajcie się oszukać. Ta firma to istny kołchoz, który wykorzystuje naiwnych ludzi, i w której panuje kolesiostwo na potęgę.Ze wszystkich rzeczy, to pracownik jest tam najmniej szanowany.W mniejszej filii w Łochowie, kierownik Dariusz zwala wszystkie swoje błędy na pracowników, żeby nie wyszła na jaw jego niekompetencja. Swoją drogą ma szczęście, że znalazł robotę na takim stanowisku... ahhhh zapomniałem. Przecież jest szwagrem szefa i pracuje tam pomimo braku kompetencji. W Węgrowie jest niewiele lepiej. Mam nadzieję, że jak najwięcej osób to przeczyta zanim znowu usuną ten wpis.OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw opinię o SIGMA Grzegorz Maleszewski - Węgrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIGMA Grzegorz Maleszewski