Opinie o Speak Up School

szekko

Znajdzie się tutaj też praca dla młodych osób @Aśka, z tego co wiem to w ostatnim czasie poszukiwali sporo osób do rozdawania ulotek, umowa zleceni, ale zawsze to jakiś grosz wpadnie

Łukas

Mam podobne wrażenia, co do zajęć multimedialnych. Mimo to całości dałbym 4. Głównie za podejście lektorów do słuchaczy i możliwość osobistego układania grafiku :)

palma

palma

speak up w łodzi daję radę :) kurs ciekawie poprowadzony, zajęcia multimedialne zostawiły lekki niedosyt, ale całokształt oceniam na dość wysoko :) z pewnością będę polecać ich znajomym :)

Zostaw opinię o Speak Up School - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speak Up School