Przedsiębiorstwo Handlowe Land s.c. A. Lange R. Lange

Adres: Kawaleryjska 17A lok. 40, 15-324 Białystok

NIP: 5422743418 REGON: 052016779

Przedsiębiorstwo Handlowe Land s.c. A. Lange R. Lange

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Land s.c. A. Lange R. Lange

Macie doświadczenie w firmie Land S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe A. Lange R. Lange jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Land s.c. A. Lange R. Lange - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Land s.c. A. Lange R. Lange