Bogusław Goebel Budopolis

Kraków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Bogusław Goebel Budopolis
0 0 6 1

Opinie o Bogusław Goebel Budopolis

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Budopolis Bogusław Goebel? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Stanisław

Do tej pory nie doczekałem się zaległych pieniędzy. Pan (usunięte przez administratora) jest dobrym pracodawcą jak wszystko idzie ok. jak się pojawiają problemy to szuka innej/tanszej ekipy.

Andrzej

Z panem Goebel pracujemy od 2006 przy budowie na (usunięte przez administratora) w Krakowie i przez kolejne 6 budów . W budowlance rzadko się zdarza pracować u jednego inwestora tak długo. Jest wypłacalny i nigdy nie potrącił nam nawet 5 groszy jak się zdarzała jakaś fuszerka , musieliśmy to tylko poprawić bez konsekwencji .

Andrzej

Praca

Zostaw opinię o Bogusław Goebel Budopolis - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogusław Goebel Budopolis