Bogusław Goebel Budopolis

Adres: Komandosów 27 lok. 33, 30-334 Kraków

NIP: 9441444570 REGON: 350612380

Bogusław Goebel Budopolis

Opinie o Bogusław Goebel Budopolis

Andrzej Stadnicki

Pierwsza umowa na wykonanie kompleksowych instalacji wewnętrznych została zawarta w 2009 roku i tak już do dzisiaj kilkanaście budynków zrobiliśmy dla pana Goebla . Piotr Wójcik

Edyta
@Andrzej Stadnicki 11.12.2018 20:43

To rzeczywiście długi okres współpracy. Na forum dyskutujemy głównie o opiniach dotyczących zatrudnienia i warunków pracy z perspektywy pracowników, ale komentarze, które dotyczą opinii także potrafią być bardzo pomocne. Podpowiesz nam, jak na przestrzeni lat przebiegał Twój kontakt z Budopolisem?

Andrzej Stadnicki

Współpracujemy od 2008 roku, jako główny wykonawca inwestycji. Dziesięć lat współpracy bez żadnych zgrzytów to dowód na solidność i uczciwość z dwóch stron. Pozostali podwykonawcy pana Bogusława też do dzisiaj współpracują z nim . Moje sugestie dla Bogusław Goebel Budopolis: Działać tak dalej Lubię atmosferę w Bogusław Goebel Budopolis za: Terminowe płatności.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Budopolis Bogusław Goebel? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Stanisław

Do tej pory nie doczekałem się zaległych pieniędzy. Pan (usunięte przez administratora) jest dobrym pracodawcą jak wszystko idzie ok. jak się pojawiają problemy to szuka innej/tanszej ekipy.

Andrzej

Z panem Goebel pracujemy od 2006 przy budowie na (usunięte przez administratora) w Krakowie i przez kolejne 6 budów . W budowlance rzadko się zdarza pracować u jednego inwestora tak długo. Jest wypłacalny i nigdy nie potrącił nam nawet 5 groszy jak się zdarzała jakaś fuszerka , musieliśmy to tylko poprawić bez konsekwencji .

Andrzej

Praca

Zostaw opinię o Bogusław Goebel Budopolis - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogusław Goebel Budopolis