Budopolis Bogusław Goebel

Kraków

Opinie o Budopolis Bogusław Goebel

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Budopolis Bogusław Goebel? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Stanisław

Do tej pory nie doczekałem się zaległych pieniędzy. Pan (usunięte przez administratora) jest dobrym pracodawcą jak wszystko idzie ok. jak się pojawiają problemy to szuka innej/tanszej ekipy.

Andrzej

Z panem Goebel pracujemy od 2006 przy budowie na (usunięte przez administratora) w Krakowie i przez kolejne 6 budów . W budowlance rzadko się zdarza pracować u jednego inwestora tak długo. Jest wypłacalny i nigdy nie potrącił nam nawet 5 groszy jak się zdarzała jakaś fuszerka , musieliśmy to tylko poprawić bez konsekwencji .

Andrzej

Praca

Zostaw opinię o Budopolis Bogusław Goebel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budopolis Bogusław Goebel