Sandar Andrzej Szczęsny

Połchówko

Sandar Andrzej Szczęsny

Opinie o Sandar Andrzej Szczęsny

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Połchówko.

robol

Nie wypłacalny i tyle w temacie kreci jak każdy prywaciasz jeśli chodzi o kase to trzeba się prosić aż zmusz do szukania nowej

Piotr

ha ha dziwne to, bo od 2 lat tam pracuję i szef jest w 100% wypłacalny ,może zasłużyłeś na to

Gość

Unikaj tej firmy bo jedynie podsypke w skarpetach wyniesiesz niz wypłate.

Zostaw opinię o Sandar Andrzej Szczęsny - Połchówko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sandar Andrzej Szczęsny