Sandar Andrzej Szczęsny

Opinie o Sandar Andrzej Szczęsny

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Połchówko.

TakNie

robol
 Opinia

Nie wypłacalny i tyle w temacie kreci jak każdy prywaciasz jeśli chodzi o kase to trzeba się prosić aż zmusz do szukania nowej

TakNie

Piotr
 Opinia

ha ha dziwne to, bo od 2 lat tam pracuję i szef jest w 100% wypłacalny ,może zasłużyłeś na to

Tak9Nie

Gość
 Opinia

Unikaj tej firmy bo jedynie podsypke w skarpetach wyniesiesz niz wypłate.

Tak9Nie

Zostaw opinię o Sandar Andrzej Szczęsny - Połchówko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sandar Andrzej Szczęsny

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.