Rebud Sp.j. C. Krygier M. Michalski W. Remba

Bełchatów

Opinie o Rebud Sp.j. C. Krygier M. Michalski W. Remba

grubybenek

to prawda z placa, zenada jeszcze do niedawna ludzie robili tam za grosze, szacunek. powpieram przedmowce, jak jestes potrzebny to robisz jak nie to wypad. stan techniczny sprzetu pozostawia wiele do zyczenia, niestety nie tylko tutaj.ostatnia istotna rzecz, uwazaj co i do kogo mowisz,nawet nie wiesz kiedy jakis uchol cie podkabluje, nie da sie tez tego ukryc

pozorant

placa smiechu warte,najpierw zwlekaja z ustaleniem stawki,a potem daja 8,50 i umowe na pol etatu,jak jestes potrzebny to pracujesz,jak nie to do domu,firma bez perspektyw i przyszlosci,no chyba ze kawaler i na imprezy zarobic,najlepiej emerytow lubia przyjmowac z ktorymi strach robic

kolo

operator koparkoładowarki tez 1600 zł ??

edward

placa jak ,placa 1600zl zarobisz a moze i nie

szukam

a jakie tam są płace?? coś mało opini na temat tej Firmy

Zostaw opinię o Rebud Sp.j. C. Krygier M. Michalski W. Remba - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rebud Sp.j. C. Krygier M. Michalski W. Remba