Opinie o Izabela Wolikowska Przedsiębiorstwo Budowlane Oscar-Bud w Ząbkowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Izabela Wolikowska Przedsiębiorstwo Budowlane Oscar-Bud, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Izabela Wolikowska Przedsiębiorstwo Budowlane Oscar-Bud o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izabela Wolikowska Przedsiębiorstwo Budowlane Oscar-Bud w Ząbkowice Śląskie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czym w Izabela Wolikowska Przedsiębiorstwo Budowlane Oscar-Bud zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Adam Konieczny z Wrocławia Nowy wpis

Zdecydowanie polecam firmę OSCAR BUD z Obornik Śląskich. Wysoka jakość prac, uczciwość i porządek.

Administrator Nowy wpis

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Oscar-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Izabela Wolikowska? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

tomek m

Polecam firmę Oscar Bud, robią bardzo ładne i równe tynki. Najlepiej zobaczyć na żywo. Szef bardzo się stara aby wszystko było na najwyższym poziomie. Dba o swoich ludzi . Pracownicy normalni, grzeczni i kontaktowi. Dziękuję i pozdrawiam, Tomek Marchewka-Wrocław

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Izabela Wolikowska Przedsiębiorstwo Budowlane Oscar-Bud? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Pakersi Kamil Kik
(57 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Rafał Nowy wpis

Koszmar to oczernić kogoś i nie mieć odwagi się podpisać. Czekam na kontakt...

Małgosia G

Korzystałam z usług firmy Oscar Bud, naprawdę wszystko pozytywnie, polecam. Wysoka jakość tynków i porządek. Na pewno zamówię jeszcze u nich inne prace. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

Tadeusz

Firma w porządku dbają o pracowników jak również o jakość swoich prac. Robią ładne tynki pod malowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Izabela Wolikowska Przedsiębiorstwo Budowlane Oscar-Bud - Ząbkowice Śląskie

Izabela Wolikowska Przedsiębiorstwo Budowlane Oscar-Bud
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lipowa 23
    55-120 Ząbkowice Śląskie
  • NIP: 9151005052 REGON: 930475418

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Izabela Wolikowska Przedsiębiorstwo Budowlane Oscar-Bud