Oscar-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Izabela Wolikowska

Oborniki śląskie

Opinie o Oscar-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Izabela Wolikowska

tomek m

Polecam firmę Oscar Bud, robią bardzo ładne i równe tynki. Najlepiej zobaczyć na żywo. Szef bardzo się stara aby wszystko było na najwyższym poziomie. Dba o swoich ludzi . Pracownicy normalni, grzeczni i kontaktowi. Dziękuję i pozdrawiam, Tomek Marchewka-Wrocław

Rafał

Koszmar to oczernić kogoś i nie mieć odwagi się podpisać. Czekam na kontakt...

Małgosia G

Korzystałam z usług firmy Oscar Bud, naprawdę wszystko pozytywnie, polecam. Wysoka jakość tynków i porządek. Na pewno zamówię jeszcze u nich inne prace. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

Tadeusz

Firma w porządku dbają o pracowników jak również o jakość swoich prac. Robią ładne tynki pod malowanie.

Zostaw opinię o Oscar-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Izabela Wolikowska - Oborniki śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oscar-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Izabela Wolikowska