Opinie o Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia w Kraków

Rafi Nowy wpis

Nie Polecam tej firmy partactwo, po pół roku wybrzuszenie na drzwiach ponad pół centymetra na metrze

@ Nowy wpis

Miałam okazję poznać Pana Właściciela podczas załatwiania sprawy w urzędzie. Klient pomimo braku podstaw pozytywnego załatwienia sprawy obrażał mnie, krzyczał, używał wulgaryzmów, podważał moje kompetencje. Kiedy inny klient zwrócił mu uwagę, że jego zachowanie jest niegrzeczne, obraził również klienta. Generalnie Pan wykazywał ogromny brak szacunku do drugiego człowieka i znaczny stopień agresji. Zastanawia mnie jak w takim razie traktuje swoich klientów podczas sytuacji dla niego niekomfortowych... Pisze to, ponieważ każdy z nas ciężko pracuje na swoją pensję i do zastanowienia jest fakt, czy chcemy sobie fundować potencjalną nerwówkę i poniewierkę, sądząc również po poprzednich wpisach klientów.... Pozdrawiam

Czy w Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

P Nowy wpis

Nie polecam wykonawcy Krzysztof Chacia. Podejście tego pana jest takie żeby wyciągnąć dużo pieniędzy, zrobić byle jak i później unikać kontaktu. Brak profesjonalizmu, (usunięte przez administratora) i naciągactwo.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
wilk

Partactwo do kwadratu ! Na niczym sie nie znaja i odwalaja fuszerki. Tragedia

@wilk

Ale u was chociaż zostało skończone wszystko? Można prosić o wizualizację efektu?

Zibi

Forum pracownicze z całą pewnością nie jest odpowiednim miejscem na uwagi klientów ale jeśli to wpis z inspiracji konkurencji to wszystko jest jasne.

Klient
@Zibi

Zapewniam że jestem postronnym klientem, zapraszam zobaczyć do mnie jak działa po montażu , lub zobaczyć film który udostępniłem powyżej

@Klient

Filmu niestety nie widzę, jak inaczej go zobaczyć?

Totalna niekompetencja

Zacznę od tego ,że w którym domu w którym jeszcze nie zamieszkaliśmy popsuły się okna montowane przez Pana Krzysztofa mało tego zalozone są tak, że przez ogromna szpara hula wiatr .Mało tego nie mogliśmy się doprosić ,aby Pan K do nas przyszedł .kiedy w końcu dotarł nie umiał nic z tym zrobić za to usłyszeliśmy ,że jesteśmy debilami ,którzy nie potrafią zamknąć okien i oczywiście wszystko to nasza wina .Nadmiernie tylko ,że nie mieszkamy w tym domu więc okien praktycznie nie otwieraliśmy .Nazywanie ludzi debilami jest dla mnie karygodne .Pan Krzysztof rzucił raz słuchawka ,a kolejnym razem ,był nieuprzejmy i absolutnie nieprofesjonalny .Nie wyobrażam sobie zwyzywać swojego klienta ,i zachować się tak bezczelnie jak Pan K.Odradzam współpracę z tym Panem !!!

@Totalna niekompetencja

Jeśli faktycznie dosłownie w ten sposób się do was zwrócił to również byłabym mocno zaskoczona. Czyli ostatecznie faktycznie nie pomógł przy tych oknach? Nie obowiązywała żadna gwarancja ani nic?

Klient

Merytorycznie : Pan Krzysztof z Label wmawia nam że okna są idealnie szczelne , proszę zobacz ten film zanim coś kupisz u nich tu sa fakty (usunięte przez administratora) okna sa po regulacji u niego u niego zakupione sa nowe , dla tego "fachowca" wszystko jest idealne , mercedes w śród okien :) , oprócz tego że okna są totalnie nie szczelnie , nie chcą się zamykać a serwis w tej firmie to fikcja , była poważna awaria dom miał miesiąc otwarte okno na balkon ! , nic nie naprawili , a okna są nowe i podobno na gwarancji , to deweloper musiał brać i płacić za zewnętrzny serwis mataczenie i bajkopisarze i wmawianie klientom że są głupcami ! serwis to fikcja , a obsługa klienta to dno

PiotrB

(usunięte przez administratora) to za mało powiedziane, brak słów na opisanie tego jak potrafią zamontować drzwi gerdy. Dodałem na Google oprócz mojej opinii także zdjęcia, dlatego tam można pooglądać jak zamontowali. Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem.

zawiedzony klient

Nie bede sie rozpisywal nad tragiczna wrecz jakoscia uslug tej firmy w kontekscie montazu drzwi oraz bezczelna nieslownoscia wlasciciela, ale zwroce uwage na jeden fakt. Mianowicie przeraza mnie wrecz to, ze najbardziej popularna wyszukiwarka na G totalnie zaklamuje opinie o tej firmie, ktore obecnie maja srednia 5,0, a jeszcze niedawno bylo to, UWAGA!, 1,4! Dlatego nie dziwie sie, ze ludzie pisza tutaj, bo gdzie maja pisac, skoro tam negatywne, chociaz jak najbardziej uzasadnione i prawdziwe, opinie sa zaraz usuwane. Nawiasem mowiac wieczne zaslanianie sie rzekomymi wpisami konkurencji jest doprawdy zenujace. Reasumujac, absolutnie nie polecam uslug tej firmy ani pracy w niej, skoro szef ma takie nieuczciwie podejscie.

Niestety powyższe opinie potwierdzają jakość usług oferowanych przez pana Krzysztofa. Nie ma zielonego pojęcia o tym co robi przyjeżdża pijany na montaż przy okazji niszcząc podłogę podczas montażu drzwi.

Bożena

Jestem zainteresowana pracą w firmie Label, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?

opekrar12

Ta firma nie powinna istnieć. W ogóle nie znają się na branży budowlanej. Właściciel robi pozory znawcy tematu a tylko patrzy jak zgarnąć forsę za odstawiona fuszerkę.!!! daleko od tej firmy....

krakowpl436

Bardzo niesolidna firma, nie mają pojęcia o tym co oferują, na pierwszy rzut oka wszystko o.k., ale gdy przychodzi do realizacji dramat. (usunięte przez administratora)

23rok11

Partacz bez twarzy. Szybko zrobić byle jak i zgarnąć kasę. Bierze z góry pieniądze bo wie że się nie zna na tym co robi. Dziwie się ze współpracuje z nim taka firma jak Porta i Gerda!!!

abf

Zdecydownie nie polecam usług p.Chacia. Brak profesjonalizmu i dokładności, nastawienie tylko na szybki zysk. Potwierdza się w 100 % powiedzenie "co tanio to drogo"!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia - Kraków

• Jak się pracuje w Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia?

Zobacz opinie na temat firmy Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia?

Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia

Label Firma Budowlana Krzysztof Chacia