Opinie o Piotr Kowalski Konkret w Liwa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Piotr Kowalski Konkret. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Kowalski Konkret na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Kowalski Konkret w Liwa

Zadowolony Nowy wpis

Pan Piotr przyszedł na odbiór mieszkania i wyłapał wiele istotnych rzeczy - jestem zadowolony :)

Honorata Nowy wpis

Tak patrzę, że same tutaj opinie klientów, choć kiedyś ktoś wspomniał o pracownikach, czyli nie jest tak, że nie zatrudnia ich w ogóle? Co jakiś czas się pojawiają jakieś oferty dla panów?

Sfrustrowany klient Nowy wpis

Nic, literalnie nic nie zostało dobrze zrobione. Nawet tak prosta czynność jak zamontowanie baterii w prysznicu przerosło tego Pana (zainstalował do góry nogami) Kabina - 0,5 cm ustawiona od pionu. Drzwi do łazienki to samo. Płytki przyklejone na placki. Płytki krzywo wycięte. Hydraulika.... 2 zalania w ciągu 1,5 roku po remoncie. Robota wykonana 2 tygodnie po terminie. (usunięte przez administratora) leń i beznadziejny fachowiec

Karolina Nowy wpis

Skończył właśnie remont łazienki jestem bardzo zadowolona bardzo dobry fachowiec polecam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piotr Kowalski Konkret? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Krystian

Bardzo dobry fachowiec dokładny i uczciwy nie ma się do czego przyczepić zawszę go polecę

Alduś

Proszę uważać!! Pracowników zbiera z ulicy, piją, na pracy się nie znają. Nie wpłacać zaliczek bo nie odda!

Iwona
@Alduś

No wiesz zaliczka ma to do siebie że właśnie się jej potem nie oddaje :D Rozumiem żeś klient, czyli co, źle Ci remont zrobili? Pili w trakcie?

Staszek

@Marcin Czyżby konkurencja tak zainspirowała do napisania tych bzdur?

Aleksandra

Pan Piotr już wygasł, nie przykłada się do pracy. Najzwyczajniej w świecie mu się nie chce, nie ma ochoty po prostu.. najlepiej mu wychodzi bajerowanie swoich wlasnych klientek :) Jako fachowca nie polecam.

@Aleksandra

Prawda kierowniku, same beszczelne pupcie zostały

Ludzie najgorsza decyzja będzie skorzystać z usług Pana Kowalskiego

Emi

Śmieszne jest to że nagle tyle opinii dobrych o Piotr Kowalski? Ania Wiesia Małgosia Paweł Łukasz Artur itd. Nagle u tylu ludzi Pan Piotr robi remonty że tyle ludzi dodaje opinie. Fakt jest taki że to śmieszny Pan Piotr pisze sam o sobie takie pozytywne opinie. Żałosne

Justyna

Uczciwy i konkretny fachowiec. Jestem zadowolona i nie wierzę w te bzdury które ktoś wypisuje i nie potrafi się przedstawić tylko... Pomocny? Cichociemny?... Czyli? Zwykłe parówy tak piszą.. Świadczy to tylko o tej osobie.. Czyli zwykłe zero. Pan Piotr Kowalski jest dobrym fachowcem i napewno ma gdzieś takie beznadziejne komentarze

Sylwia Ostróda

Pan Piotr jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem a przy okazji dobrym fachowcem. Remontował mi łazienkę i kuchnię z czego jestem bardzo zadowolona.. Potrafi doradzić a zarazem wykonać. Polecam!!!

Anna. T

Dobry fachowiec i życzliwy człowiek. Jestem zadowolona z jego pracy i nigdy nie powiem złego słowa na jego osobę. Polecam.

Wiesław

Porządny i bardzo uczciwy fachowiec. Praca wykonana poprawnie i solidnie. Jestem bardzo zadowolony i zawszę go polecę

Cichociemny

Wypisują żeby inni ludzie wiedzieli aby nie brać takiego "fachowca" jakim jest PAN. Warto pomagać :)

Pomocny

Omijać tego człowieka. Nie dotrzymuje umowy nie robi na czas wszystko źle zrobione. (usunięte przez administratora) Zdarza mu się pić w pracy nie raz wyczułem alkohol. Bierze do pomocy młodych którzy nie mają pojęcia o robocie. Nie polecam ludzie uważajcie

Firma konkret? To jakaś wielka pomyłka. Facet nie dość że nie zna się na robocie to zwykły kłamczuch i partacz. Nie polecam

Olgierd

Czy pan Piotr poszukuje aktualnie pracowników?

Agnieszka

Uczciwy i bardzo pracowity a praca wykonana dokładnie i w terminie. Polecam!!!

Patrycja

Szybko dokładnie i bez zgrzytów. Facet wie co robi i wychodzi mu to bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Kowalski Konkret - Liwa

• Jak się pracuje w Piotr Kowalski Konkret?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Kowalski Konkret tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Kowalski Konkret?

Piotr Kowalski Konkret
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Długa 18
    14-140 Liwa