Paweł Jankowski Zakład Ogólnobudowlany Ślusarstwo-Instalatorstwo Jankowski

Adres: Wodna 5, 62-022 Rogalinek

NIP: 7772217039 REGON: 300586812

Paweł Jankowski Zakład Ogólnobudowlany Ślusarstwo-Instalatorstwo Jankowski

Opinie o Paweł Jankowski Zakład Ogólnobudowlany Ślusarstwo-Instalatorstwo Jankowski

Karol

OSZUST.NIE PLACI LUDZIOM

Darek

Sami oszusci nie POLECAM

Zostaw opinię o Paweł Jankowski Zakład Ogólnobudowlany Ślusarstwo-Instalatorstwo Jankowski - Rogalinek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paweł Jankowski Zakład Ogólnobudowlany Ślusarstwo-Instalatorstwo Jankowski