Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane - Jacek Kałużny

Tuliszków

Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane - Jacek Kałużny

Opinie o Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane - Jacek Kałużny

Jacek

@Anna, wypowiadasz się na forum z perspektywy klienta. Twoja opinia jest bardzo ważna, jednak wątek został utworzony po to, by opinię mogły zamieszczać osoby zatrudnione w firmie. Zachęcam zatem pracowników do aktywności na forum. Czy pracodawca oferuje dobre warunki? Polecacie pracę w Jac-Bud?

Anna

A ja polecam jak były prace dodatkowe powiedział za co i ile, czy się zgadzam by oni to zrobili czy ja. Fachowo wykonane tynki doradził i przede wszystkim słowny człowiek , miły i sumienny :]

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane Jacek Kałużny?

joanna

Nie polecam. Cena ostateczna różniła się od ustalonej o 1500 zł. Brak informacji z czego wynika wzrost, praca nie była skomplikowana ani wymagająca nadmiernego wysiłku. Dodatkowo efektem pracy są dziury w murach budynku, bo Panom nie chciało się podłączyć przedłużacza lub przesunąć sprzętu - łatwiej wywalić cegłę w środku muru.

klient kutno

Polecam każdemu ta firme, fachowe doractwo, bezproblemowo, miły kontakt z właścicielem. wszystko w terminie.

kożystający z usług Konin Lewandowski

Korzystałem z usług tej firmy praca wykonana sumiennie i profesjonalnie polecam każdemu. Praca czysta porządek utrzymany jestem bardzo zadowolony z prac i jej przebiegu . Fachowa obsługa każdemu polecę tę firmę

Dawid

Jestem pracownikiem tej firmy i muszę powiedzieć ,że pracodawca dba o swoich pracowników traktuje ich jak ludzi mało tego zawsze z każdym problemem zawodowym jak i prywatnym można przyjść do nich szef i szefowa są ludźmi którzy umieją pomóc doradzić polecam każemy takich pracodawców. A jako fachowcy przykładają dużo uwagi do świadczonych usług rzetelni i sumienni nieraz jak patrze na tych wszystkich klientów są rożni zapewniam (nie zna się na niczym w budownictwie) a wyraża opinie ile nerw popsuje a szef spokojnie tłumaczy i wyjaśnia , polecam wszystkim takiej firmy. Ludzie z sercem dla innych i poświeceniem .

Zostaw opinię o Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane - Jacek Kałużny - Tuliszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane - Jacek Kałużny