Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane Jacek Kałużny

Tuliszków

Opinie o Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane Jacek Kałużny

joanna

Nie polecam. Cena ostateczna różniła się od ustalonej o 1500 zł. Brak informacji z czego wynika wzrost, praca nie była skomplikowana ani wymagająca nadmiernego wysiłku. Dodatkowo efektem pracy są dziury w murach budynku, bo Panom nie chciało się podłączyć przedłużacza lub przesunąć sprzętu - łatwiej wywalić cegłę w środku muru.

klient kutno

Polecam każdemu ta firme, fachowe doractwo, bezproblemowo, miły kontakt z właścicielem. wszystko w terminie.

kożystający z usług Konin Lewandowski

Korzystałem z usług tej firmy praca wykonana sumiennie i profesjonalnie polecam każdemu. Praca czysta porządek utrzymany jestem bardzo zadowolony z prac i jej przebiegu . Fachowa obsługa każdemu polecę tę firmę

Dawid

Jestem pracownikiem tej firmy i muszę powiedzieć ,że pracodawca dba o swoich pracowników traktuje ich jak ludzi mało tego zawsze z każdym problemem zawodowym jak i prywatnym można przyjść do nich szef i szefowa są ludźmi którzy umieją pomóc doradzić polecam każemy takich pracodawców. A jako fachowcy przykładają dużo uwagi do świadczonych usług rzetelni i sumienni nieraz jak patrze na tych wszystkich klientów są rożni zapewniam (nie zna się na niczym w budownictwie) a wyraża opinie ile nerw popsuje a szef spokojnie tłumaczy i wyjaśnia , polecam wszystkim takiej firmy. Ludzie z sercem dla innych i poświeceniem .

Zostaw opinię o Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane Jacek Kałużny - Tuliszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jac-Bud Usługi Ogólnobudowlane Jacek Kałużny