Ht Prusakowski Prusakowski Henryk

Wrocław

Opinie o Ht Prusakowski Prusakowski Henryk

Oszukał mnóstwo osób – nie wypłacił pensji. Karany przez PIP, Sąd. Ścigany przez wiele osób + komorników

Henryk Prusakowski
@Były pracownik 27.07.2015 09:08

Za picie alkoholu w pracy, za udawanie że się pracuje, za źle wykonaną pracę, za zmarnowanie czasu, materiału, za kradzież narzędzi oraz narażenie firmy na utratę dobrej opinii nikt nie płaci. Panowie i tak dostali niezarobione pieniądze, chociaż nie w kwocie jaka by ich satysfakcjonowała. W pracy otrzymuje się pieniądze za wykonaną pracę zgodnie z wcześniej zawartą umową a nie za bycie. "Były pracowniku", podpisz się imieniem i nazwiskiem a dokładnie napiszę co źle zrobiłeś, ile wypiłeś w pracy i gdzie, na jakie straty naraziłeś firmę i mnie osobiście. Henryk Prusakowski

Zostaw opinię o Ht Prusakowski Prusakowski Henryk - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ht Prusakowski Prusakowski Henryk