Getmar Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Miazek

Tomaszów mazowiecki

Opinie o Getmar Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Miazek

zbrojarz

potwierdzam w całosci to co napisane powyzej,nie znaja sie na pracy,brak organizacji,brak szacunku dla ludzi,pracuja podwykonawcami gdzie próbuja ich na kazdym kroku osz......szkda słow na ta firme,gdyby nie paradyz juz by ich nie było

sawdelek

czyli nic sie nie zmieniło,ładne biuro ,fajne auta ale brak zasad i uczciwosci w biznesie,do dzisaij sie ze mna nie rozliczyli ,szkoda bo to przykre gdy oszukuja ludzi ,ale coz takie zycie,a ich kierownik pani iwona niestety nie ma swego zdania i zmienia je zgodnie z oczekiwaniami szefa,i niestety mija sie z prawda co jest zenujace z uwagi na fakt powinna jak sie wydaje byc osoba wiarygodna a nie jest

miki

Nie szanują nikogo odradzam prace dla nich

leon

Nie zgodzę się. Nie doceniają i nie szanują pracowników

Zostaw opinię o Getmar Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Miazek - Tomaszów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getmar Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Miazek