dachy od a do z

Wrocław

Opinie o dachy od a do z

Afek

Mam wrażenie, że trochę tutaj ucichło;, ale jestem ciekaw jak się pracuje, dobrze jest póki co moi drodzy?

ZGADZAM SIE Z TA OPINIA NARAZIE JEST OK.OBY TAK DALEJ

SZEF jest ok pracuje tam od dwoch miesiecy i na razie nie miaÅ?em kÅ?opotu z kasÄ? kiedy Go poprosze to zawsze ma dla mnie kase nie wie co wy chcecie od niego oby wiecej takich szefow pozdrawiam

Buuuuuuu!!!!Szef jest spoko?????Szef od Xmiesięcy nie płaci swoim pracownikom,pobiera zaliczki od klientów i nie realizuje umów!!! Został już niemal bez sprzętu bo wszystko zostaje zatrzymywane przez oszukanych klientów na poczet pobranych zaliczek za niewykonaną pracę !!!!!!!!

zgadzam sie z ta opinia rzeczywiscie szef jest spoko jesli chodzi o prace to jest ciezka ale za godziwa pesje.oby tak dalej pozdrawiam.

to super firma pracuje sie fajnie atmosfera jest ok.szef jest ok. polecam wszystkim takiego szefa.

Zostaw opinię o dachy od a do z - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dachy od a do z