Enbud S.C. Firma Handlowo-Usługowa Jonik Eugenia Jonik Wojciech

Stronie

Opinie o Enbud S.C. Firma Handlowo-Usługowa Jonik Eugenia Jonik Wojciech

podwykonawca

Szału nie ma. Ale kto dzisiaj nawali. Ważne że jak się umówi to jest święte i zapłaci nawet czasem jak się poprosi to przed terminem. Ogólnie spoko

Budowlany

Bardzo dobra firma - wiadomo że mogłyby być wyższe ceny ale przynajmniej pieniądze spływają. Nie jest żle gość nie oszukuje i idzie sie dogadać.

Zostaw opinię o Enbud S.C. Firma Handlowo-Usługowa Jonik Eugenia Jonik Wojciech - Stronie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enbud S.C. Firma Handlowo-Usługowa Jonik Eugenia Jonik Wojciech