Opinie o Dom Piotr Węsierski w Osowskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dom Piotr Węsierski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dom Piotr Węsierski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Piotr Węsierski w Osowskie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Dom Piotr Węsierski?

Od razu mój , że bez umowy i na czarno .żadnych zusów . Odradzam . A stawka taka sama od 7 lat.

Ilona Nowy wpis
@Paweł

I Pan dalej tu pracuje? Bo zastanawia mnie ta stawka teraz skoro padło stwierdzenie, że od 7 lat to samo. Przy tej inflacji to chyba byłby problem? To jakim cudem ludzie mieliby chcieć za takie pieniądze pracować... Ale ile one w zasadzie wnoszą, bo tego Pan nie dodał?

Lipek Nowy wpis

Wypłata wyglada tak, że najpierw trzeba się tydzień prosić o pieniądze . A potem dostaje się i tak polowe . . Nie kupuje narzędzi . Nie rejestruje w ZUS . Obrania robocze to zapomnij Jedyny plus to ze można chlać w pracy .

Czy pracodawca Dom Piotr Węsierski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Aneta

Widzę że panu właścicielowi nie do końca po drodze z umowami. Odbija się to jakoś pozytywnie na pracowniku na kwocie wynagrodzenia czy szału nie ma?

@Aneta

To jest pijak i (usunięte przez administratora) pracowników na kasę, bierze od inwestora zaliczkę a pracowniką wmawia że nie ma bo inwestor nie dał

Dorota
@Adam

a co na to pracownicy? bo skoro wiecie o takich sytuacjach to powinniście się zmobilizować i działać a nie czekać na własne pieniądze.

Pawel Nowy wpis
@Aneta

W jakiś sposób brak umowy może odbić się pozytywnie na pracowniku. ?Tym ,że ma niezapłacony ZUS i wszystkie inne składki ? A może to , ze nie będzie miał emerytury? A co w przypadku wypadku?

Klijet

Człowiek z nieprzeciętna wiedzą

@Klijet

Serio? Bo większość komentarzy jest tu dość negatywnych, tylko ty napisałeś coś na plus. Pracujesz w firmie czy robili dla ciebie jakąś inwestycje? Powiesz coś więcej, bo mnie zaciekawiłeś.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dom Piotr Węsierski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Niezadowolony

Firma dom? Przez prawie dwa lata dacet miał zaweiszoną działlanośc gospodarczą a prowadził budowy. Zatrudniał pracowników na czarno. Nie dawał umów, nie płacił Zusu i podatków. \\\wszystkie roboty , które wykonywał były robione na czarno co za tym idzie nie było żadnej rękojmi za to co robi. Pieniądze przyjmował do kieszeni. (usunięte przez administratora) , który tylko potrafi słodko (usunięte przez administratora) Nieterminowy człowiek , któremu policja zabrała prawo jazdy. \robota spaprana i zniszczone materiały, a ceny europejskie. Wszystko robi bez umowy. Skarbówka się powinna tym zaintreseować . Nie polecam oszusta. Wykonanie stanu surowego niechlujne. A wszystko się kleji doi ręki. Nie dośc , że zatrudnia na czarno to potem i tak tej kasy nie płaci. Chyba przegrzało mu łysinę.

Klient

Tak jak moja koleżanka . Z tym człowiekiem to tylko i wyłącznie umowa. Bylejakość to jego atrybut . Szkoda zmarnowanego materiału i stresu inwestora. Lepiej zapłacić ciut więcej i żyć w spokoju .

Klient

Nie polecam pracy w tej firmie bo ten pan zatrudnia na czarno . Albo pracujesz wogóle bez umowy , albo pracujesz na jedna czwarta etatu . Wypłata nieterminowo do ręki . Gość nie odprowadza składek . O ubraniach roboczych i badaniach lekarskich już nie wspomnę . Nie dość że pracujesz na czarno to potem chodzisz na policję.

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest Dom Piotr Węsierski w mieście Osowskie? Czekamy na aktualne informacje.

Do pracy u pana Piotra to ważne żeby ktoś z prawem jazdy , bo właściciel stracił je za jazdę pod wpływem...

Patrycja

Życzę każdemu , kto ma zamiar budować dom , żeby nie trafił na tego nieuczciwego człowieka , a jeśli już ktoś postanowi zaufać tej pseudo firemce to radzę OD RAZU PODPISAĆ UMOWĘ!!! I oczywiście nie polecam płacić zaliczek z góry , tylko za wykonaną pracę ;) po prostu jednym słowem dramat....

totalny (usunięte przez administratora) nieuczciwy pijaczyna , który szuka na czym zaoszczędzić sobie pracy , niesłowny

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Piotr Węsierski - Osowskie

Dom Piotr Węsierski