Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Dom Marian Ogiela w Mszana Dolna

counter
4 3 20 5 1
Anna

Bardzo serdecznie polecam Firmę Remontowo-Budowlaną DOM - pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Roboty wykonywane zgodnie z dokumentacją, na czas, bez konieczności dopłat ciągle za prace dodatkowe. Wszystko przypilnowanie i na czas. Poza tym koszty do uzgodnienia i mądrych negocjacji cenowych. Firma daje duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dom śliczny, mieszka się w nim fantastycznie. Polecam 100%.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Firma Remontowo-Budowlana Dom Marian Ogiela? Oddzwaniają zawsze?

Karol Nowy wpis

Czy dostaliście jakieś jednorazowe maseczki od szefa ?

Anna

Nabity w butelkę klient Bracco
@Anna

Witam, rozumiem że jest Pani opinia jest "cukierkowa" w stosunku do firmy p. Mariana O. w końcu sprzedaje Pani "ich wydmuszkowe mieszkania" w Parku Sudeckim. Spółka Bracco i Premium House prawda... Jeśli jest ktoś zainteresowany jak wygląda adaptacja poddasza według wykonania firmy DOM w szeregowcach w Parku Sudeckim to zapraszam po kontakt nr telefonu 505 490 450, wyślę zdjęcia jak wygląda stelaż do ocieplenia dachu watą, wykonanie zawstydziło by nawet Stanisława Bareję, zamiast stelaża - sznurki od snopowiązałki - gratuluje kreatywności :)-

XXXXX
 Rekomendacja
@Nabity w butelkę klient Bracco

Witam, wydaje mi się że Pan "Nabity w butelkę klient Bracco" przesadza. Najpierw Szanowny Pan nie odbiera telefonów a jak już Pan odbierze to krytykuje Pan czyjąś pracę, obiecuje że wyślę zdjęcia na adres e-mail który Pan otrzymał w SMS a tak się składa że od 3 dni nie otrzymałem od Pana żadnych "kompromitujących" zdjęć, i znowu nie ma z Panem żadnego kontaktu. Myślę że są to jakieś pomówienia a Pan jest mało wiarygodny.

Maria
@Nabity w butelkę klient Bracco

UWAŻAJCIE NA TEGO GOŚCIA! To właśnie JA zostałam "nabita w butelkę" przez tego kogoś, ale od początku. Niejaki Pan podaje swój nr telefonu 505 490 450 ale oczywiście nie odbiera. Pisze SMS cytuję: O co chodzi? Więc odpisałam że chcę porozmawiać. Niestety niejaki "Stanisław Bareja" dalej cisza. Wysłałam kolejnego że chciałabym zobaczyć zdjęcia ale niestety kontakt się urwał i Szanowny Pan dalej nie odbiera telefonów nie wspomnę już, że zablokował mój numer. Powiem Panu że ma Pan bujną wyobraźnie i mógłby Pan pisać scenariusze do filmów. Naprawdę gratuluję kreatywności. (usunięte przez administratora)

Mieszkaniec osiedla Nowy wpis
@Maria

Pani Mario, czy może Pani Aniu? po co Pani do mnie dzwoni, i inni pracownicy firmy DOM? Na forum chcecie mnie zdyskredytować... Słabe! Jak naprawdę znajdzie się chętny na zakup mieszkań na osiedlu, to zapraszamy przed zakupem do któregokolwiek z mieszkańców i po prostu się zapytać o co chodzi z tymi mieszkaniami. Każdy z mieszkańców pewnie podzieli się swoim doświadczeniem z deweloperem i osobami z nim współpracującymi.

Eldorado Nowy wpis
@Mieszkaniec osiedla

Marcin po co przedstawiasz się pod innym nickami typu: Nabity w butelkę klient Bracco (klient), czy też Mieszkaniec osiedla (pracownik) a nie normalnie Marcin Z. ??? Myślisz że jak co jakiś czas będziesz pisał negatywne opinie pod innym nickami to to coś zmieni? Człowieku w jakim Ty świecie żyjesz? Widzę, że bardzo spodobało Ci się to forum bo często tutaj bywasz. Kurcze też tak chciałbym jak Ty, mieć bogatą żonę która mnie utrzymuje i żyć z 500+. Myślałem, że znalazłeś już sobie nową pracę ale jeśli masz tyle czasu wolnego to pewnie dalej szukasz. Może spotkamy się na jakimś wieczorku czy coś i opowiesz za co Cię wyrzucili? Zapomniałem Ty nienawidzisz ludzi, szkoda, więc się nie napijemy. A powiedz mi dalej przeszkadzają Ci psy Kuby? Wzywasz jeszcze straż miejską? Nie wspomnę już o wypisywaniu sms do Cezarego o 20:00 gdzie jeszcze daleko do ciszy nocnej cytuję "proszę ściszyć muzykę" albo zastawianiu mnie i innych sąsiadów żeby nie mogli wyjechać samochodem,czy gruszce którą też zastawiłeś samochodem na ostatnim segmencie żeby nie mogła wycofać. Nie wiem czy wiesz ale tacy ludzie, którzy się tak zachowują czeto chorują na tzw. ZABURZENIA OSOBOWOŚCI, jak wpiszesz w google to Ci wyskoczy. Poczytaj. Może zamiast siedzeniem i pisaniem o innych zajmiesz się wychowywaniem Ernesta i nauczysz dziecko dobrych manier typu: Dzień Dobry, Cześć? A nie tylko przechwalaniem się jakie to Twój syn ma zabawki a inne dzieci nie czy też gdzie był na wakacjach? A Twoja żona to wie że Ty takie rzeczy piszesz? Musze koniecznie zapytać jak będzie okazja. A po co Ty w ogóle mieszkasz na tym osiedlu? Jak wszystko jest takie do kitu to sprzedaj mieszkanie i może jakiś normalny człowiek to kupi a nie tylko narzekasz i narzekasz jak typowy polaczek, jednak coś Cię tutaj trzyma, pewnie ten klimat :) . Ja jak już napisałem wcześniej mieszka się tam fajnie tylko przez takich właśnie ludzi czasem ma się dosyć. Fajnie, że mogłem się wypowiedzieć raz jeszce i pamiętaj czasem samemu można się zdyskredytować. No i WESOŁYCH ŚWIĄT sąsiedzie mam tylko nadzieję że już bez kłótni z wife.

Adam

A mnie interesuje czy wypłata jest na konto?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 192 dni.

Ile jest zmian w Firma Remontowo-Budowlana Dom Marian Ogiela?

Joszka

@Artur U mnie jak robili to byli "tacy sami". ????Zgrana ekipa.

Eldorado

A mi tam się bardzo podoba, mówię o zabudowie szeregowej, cisza i zieleń. Sąsiedzi tylko niefajnie bo jak się zwróci uwagę to od razu się obrażają i nie odzywają, unikają człowieka. W ogóle nie można się dogadać po dobroci. A co do inwestora to wydaje mi się, że ten komentarz napisany jest po złości. Ale cóż. Znam Pana O. bo to nie pierwsza moja inwestycja z tym Panem, zna się na swojej pracy i wykonuje ją solodnie. Jest odpowiedzialnym człowiekiem i zawsze można się z nim dogadać. Także polecam.

Artur

@joszka a pracownicy, tacy sami?

@Artur

U mnie jak pracowali to byli "tacy sami" :)

Eldorado

A mi tam się bardzo podoba, mówię o zabudowie szeregowej, cisza i zieleń. Sąsiedzi tylko niefajni bo jak się zwróci uwagę to od razu się obrażają i nie odzywają, unikają człowieka. W ogóle nie można się dogadać po dobroci. A co do inwestora to wydaje mi się, że ten komentarz napisany jest po złości. Ale cóż. Znam (usunięte przez administratora). bo to nie pierwsza moja inwestycja z tym Panem, zna się na swojej pracy i wykonuje ją solidnie. Jest odpowiedzialnym człowiekiem i zawsze można się z nim dogadać. Także polecam.

Marcin

Unikać jak ognia. Realizacja w Jeleniej Górze w Parku Sudeckim mieszkań w zabudowie szeregowej i terenu wokół to prowizorka z najtańszych materiałów. Pękające ścianki po miesiącu mieszkania, niedokończone prace, źle wyprowadzone kominy wentylacyjne, droga będąca drogą służebną z kostki brukowej położona na nieprzygotowaną, nieutwardzoną nawierzchnię, wystające studzienki kanalizacyjne ponad poziom drogi, zagłębienia drogi.... i dużo więcej! Pan Marian O. główny inwestor pobiera pieniądze za jakieś dodatkowe prace uzgodnione między stronami bez żadnego pokwitowania, reagując agresywnie na prośbę pokwitowania. (usunięte przez administratora)

Mikołaj

Co możecie powiedzieć mi na temat pracy w Firma Remontowo-Budowlana Dom? Czy jesteście zadowoleni ze swojej pensji oraz czy firma zapewnia jakieś benefity pozapłacowe? Liczę na Wasze odpowiedzi, dajcie znać!

Joszka

Szczera prawda, bardzo dobrzy fachowcy i konkretny szef, umie dobrze doradzić i nie pozwoli na "spapraną robotę". Poooolecaaam!!! ????

JG

Polecam firmę. 100% gwarancji na robotę.

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest Firma Remontowo-Budowlana Dom Marian Ogiela w mieście Mszana Dolna? Czekamy na nowe info.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Remontowo-Budowlana Dom Marian Ogiela - Mszana Dolna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad