Art-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Artur Barański

Nidzica

Opinie o Art-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Artur Barański

sedek

Właściciel bardzo nieuczciwy, kłamca, a poza tym z elektronicznym dozorem na nodze (po wyroku karnym)

były pracownik

Bardzo nieuczciwy, nie wypłaca ludziom pieniędzy. W czerwcu odbyła się sprawa w sądzie i dostał nakaz zapłaty zaległych pieniędzy pracownikom (poszkodowani pracownicy też otrzymali wyrok sądowy odnośnie jego przekrętów)

pracodawca

Inwestorze, jeśli chcesz mieć kłopoty zatrudnij tego nieuczciwego krętacza, a masz to jak w banku. Zmienił nr telefonu jednak "smród" pozostał.

@pracodawca 11.09.2015 14:48
Inwestorze, jeśli chcesz mieć kłopoty zatrudnij tego nieuczciwego krętacza, a masz to jak w banku. Zmienił nr telefonu jednak &...

To kłamstwo wykonawcą jestem rzetelnym i odpowiedzialnym ludzie którzy piszą złe rzeczy powinni podać konkretne przykłady a numer telefonu mam od 6 lat

Szukasz pracy?

inwestor

Inwestorze omijaj tę ekipę z daleka !

@inwestor 11.09.2015 14:43
Inwestorze omijaj tę ekipę z daleka !

dziwne że opinia dodana co 5 minut

mj61

Nierzetelny nie wywiązuje się z umowy oszukuje i kręci

@mj61 16.07.2015 12:04
Nierzetelny nie wywiązuje się z umowy oszukuje i kręci

Witam nazywam się Artur Barański jestem właścicielem firmy zatrudniam 14 pracowników i realizuje wiele inwestycji ludzie pisząc takie rzeczy o mnie powinni podać konkretne przykłady ,oraz się przedstawić a nie oczerniać porządnych ludzi poza tym sprawę zgłaszam na policję

Zostaw opinię o Art-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Artur Barański - Nidzica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Artur Barański