Allbud Leszek Zdziarski sp.j.

Adres: Pożaryskiego 17 lok. 15, 04-703 Warszawa

NIP: 9522061086 KRS: 0000318005

Allbud Leszek Zdziarski sp.j.

Opinie o Allbud Leszek Zdziarski sp.j.

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się Allbud Sp.j. Leszek Zdziarski na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Syl

Oszust wszystko na gemie bez umowy a potem nie placi

Szefo

Oszust za wykonana prace nie rozliczył się nie polecam

p.o.

nie polecam nie płacą, nie chca podpisywać umów....

Zostaw opinię o Allbud Leszek Zdziarski sp.j. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allbud Leszek Zdziarski sp.j.