Wega Rafał Zych

Kielce

Opinie o Wega Rafał Zych

lolek

To chyba nie jest portal o chwaleniu produktu tylko o tym co sądzą o firmie obecni, byli lub niedoszli pracownicy tak więc proszę moderatora o usunięcie komentarzy nie związanych z profilem strony. A teraz pytanie : jaki to pracodawca proszę o info bo ostatnio dali ogłoszenie , że potrzebują stolarza.

jaroslaw

my zdecydowalismy sie na meble kuchenne, firma spisala sie na medal, idealnie doradzili, wybralismy, jestesmy zadowoleni

jacek

duza szafa to cos czego potrzeba w kazdej rodzinie, ta od wegi to strzal w dziesiatke! miesci wszystko

Aniela

Znajoma poleciła a ja w ciemno skorzystałam. Teraz każde meble będziemy zamawiać w tym miejscu. Polecam !

Tereska

Jestem taka szczęśliwa ! Nareszcie kupiłam piękny zestaw sypialniany i to w takiej cenie że nie mogłam uwierzyć! Jestem BARDZO zadowolona !!!

Tadeusz

Kupiłem żonie w prezencie szafę wnękową, nareszcie mam spokój i nie słyszę że wszystko się wala po mieszkaniu ! Po za tym cena była naprawdę atrakcyjna a jakość wykonania szafy moim zdaniem pierwsza klasa !

Tomek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Rafałem. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do Jego pracy. Polecam!! Tomek

Piotr

Świetnej jakości wykonane meble. Nasza nowa kuchnia wygląda pięknie i jest bardzo funkcyjna. Świetna robota ! Polecam

Zostaw opinię o Wega Rafał Zych - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wega Rafał Zych