Opinie o Peab Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Peab Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Peab Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peab Sp. z o.o. w Warszawa

Jarek

Bardzo nieslowni ludzie. Obiecują że mają projekty dopięte na ostatni guzik. A potem się okazuje że nad niczym nie panują. Słaby kontakt z biurem. Pani z Malmo często używa szantażu żeby coś wymusić na ludziach. Wieczny problem z ubraniami. I tak dalej. Oni dostają najgorsze projekty i nigdy nie są głównym wykonawcą grubych robót. W dzisiejszych czasach sama praca, bez bonusów typu mieszkanie i przeloty to za mało. Sito rekrutacyjne bardzo słabe, masę alkoholików, albo prowadzących pracę którzy mają problem z własnym ego. Nie polecam.

Tomasz
@Rado1994

Płace to standard że na czas jeśli firma należy do zwjązków. Ta firma to przykrywka do obrotu i wprowadzenia pieniędzy z głównej firmy. Wypłata na czas ale brak zapłaty za: Święta Szkolenia Za przejazdy pomiędzy projektami Zwrot za bilety i poniesione koszty dojazdu Zwlekaja z kupowaniem biletów na ostatnią chwile a potem przesuwanie terminu wyjazdu bo bilet za drogi

Cw

Witam. Ponieważ firma gra nieczysto moje sprawy są zgloszone. Czekając na wyniki zgłosił się do mnie redaktor Szwedzkiej gazety. Chce on opisać nielegalne działania Peab Bemmaning. Teraz gromadzone są kopie wszystkich pism i rozmów oraz innych materiałów do artykułu. Następnie będą przeprowadzane rozmowy. Jeśli ktoś chce dołączyć swoją historie lub jakieś dowody to prosze pisać. Artykuł będzie dostępny w gazecie w Szwecji

@Byly pracownik

Teraz widziałem ofertę pracy dla operatora koparki i w niej napisano, że gwarantują zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę. Ta norweska umowa nie zapewni mi automatycznie ubezpieczenia? Sorki, że tak dopytuje ale jeszcze nie wyjeżdżałem do pracy poza Polskę

Mąż znalazł ogłoszenie firmy na stanowisko dekarza w Szwecji. 4000 - 6000 zł to widełki finansowe z ogłoszenia. Pracował ktoś na tym stanowisku i powie jak faktycznie z zarobkami? Ile w PLN wychodzi miesięcznego wynagrodzenia? Umowa na jaki okres?

Pb
@Grześ

Musisz odróżnić peab ab od peab Bemmaning ab. To dwie różne firmy. Ta druga to sami polacy który patrzą tylko na zarobek a nie na komfort pracy

Cw

Byly pracownik
@Cw

Chyba wiem o jaka gazete chodzi, bo tez zglosilem sprawe do Pana P. Mam nadzieje, ze to co dzieje sie w Peab Bemanning wkrotce ujrzy swiatlo dzienne, a osoby odpowiedzialne za ta cala sytuacje poniosa wkoncu odpowiednie konsekwencje. I Pani Malin oraz Katarina, ktore mobbinguja ludzi i wykorzystuja ich niewiedze odpowiedza za wszystko.

@Byly pracownik

Ej, podajcie jakieś konkrety! Co tam się konkretnie dzieje? Czytałem w innych opiniach, że pracownicy miewali problemy z wypłatami, ubraniami czy biletami np. Ty wspominasz jeszcze o wykorzystaniu niewiedzy pracowników - w jaki sposób?

Byly pracownik

Tutaj masz male info skopiowane ze strony na FB: Pracowałem w jednej z firm bemanningowych jako HR, wytrzymałem tam kilka miesięcy. Jest to jedna z można powiedzieć najwiekszych firm bemanningowych w Szwecji. Pracownicy są bardzo zle traktowani. Firma (usunięte przez administratora)ich wstawiając urlopy podczas rotacji, nie uznaje zwolnień lekarskich z Polski, nie wypłaca chorobowego na rotacjach, ma duże problemy ze zwrotem za bilety lotnicze, pracownicy mieszkają w tragicznych warunkach, czasem są to maleńkie pokoje bez okien gdzie mieści się tylko łóżko i malutka szafka. Niektórzy nie maja gdzie rozpakować walizek nawet. Jeśli masz kontakt z Byggnads to możesz sprawdzić jak w styczniu Byggnads wkoncu zareagował na skargi pracownikow i nakazał firmie zmianę mieszkań, ponieważ pracownicy na północy Szwecji mieszkali w kontor nieprzystosowanym wogole do mieszkania. Pracownicy maja problem z otrzymaniem odpowiednich ubrań, wyposażenia. Szefostwo firmy nazywa pracownikow (usunięte przez administratora)itd. Szefowa koordynatorów jest szwedka i śmiem stwierdzić, ze jest rasistka. Wyzywa, obraza - tragedia. Z drugiej strony tego cyrku byliśmy my, pracownicy biurowi. Kazano nam fałszować dokumenty dla Byggnads, nie odbierać telefonów od pracownikow, którzy założyli w Byggnads sprawy. Jak chcieli zwolnić kogoś kto był niewygodny musieliśmy wypisywać upomnienia i wymyślać za co:( (Po 3 upomnieniach jest zwolnienie z pracy). Nie mogliśmy zamawiać ubrań i wyposażenia dla pracownikow, ludzie czekali na ubrania tygodniami. Kazali nam nie uznawać zwolnień z Polski i jak taki pracownik poszedł do Byggnads to kazali nam kłamać, ze nie mieliśmy kontaktu z tym pracownikiem, bo niby chcieliśmy wyjaśnić i porozmawiać z nim (a nigdy nie dzwoniliśmy). Nie mieliśmy wogole decyzyjności, a szefowa koordynatorów stosowała wobec nas taki (usunięte przez administratora), ze nikt nie wytrzymał tam więcej niż kilka miesięcy. Ostatnio 2 dziewczyny z HR zwolniły się na własne życzenie, bo tez nie wytrzymały tego co się dzieje w firmie. Szefowa bawi się jak umie, ponieważ ma przyzwolenie na to od głównego szefa. Pracownicy biurowi jeżdżą na jakieś głupie spotkania, wydaja mnóstwo pieniędzy, latają najdroższymi liniami- tragedia.

Konrad
@Byly pracownik

Zgadzam sie, to firma krzak, ludzie nazekali na bledne wyplaty, pieniadze nie na czas, zerowy kontakt z biurem z koordynatorami. Projekt sie skonczyl i czekalem bez pieniedzy w domu. Lepiej trzymac sie z daleka, masakra.

@Konrad

No to nieźle, bo szukają teraz monterawodno - kanalizacyjnego i myślałem nad aplikacją. Troche się teraz zastanawiam. Ale zapytam, bo może ktoś wie, napisali info, że oferują pomoc w relokacji. O co konkretnie chodzi, pomagają załatwić mieszkanie, załatwienie ubezpieczenia zdrowotnego, ściągnięcie rodziny?

Piotr Nowy wpis

Zapomnijcie o pomocy????????????. Ta pomoc kończy się na tym że dadzą ci prace i zgłoszą do urzędu o podstawowy numer podatkowy. Resztę jak sam nie ogarniesz albo ktoś ci nie pomoże to zapomnij o pomocy. Wiem bo pomagałem kolegom takie sprawy ogarniać. Z resztą jaka rodzina jak oni maja krótkie projekty i to po całym kraju.

Byly pracownik Nowy wpis

Osoby przyjezdzajace do Szwecji do Peab Bemanning dostaja zgloszenie o samordningsnummer, jednak nie wiaze sie to z tym, ze maja ubezpieczenie. Jesli cos ci sie wydarzy na budowie to firma ma Cie w (usunięte przez administratora) a ty ponosisz potezne koszty leczenia.

@Byly pracownik

Byłem zatrudniony w firmie 2 lata do momentu kiedy peab bemananing nie miał więcej pracy to podeszli mnie pytając czy podejmę pracę na północy Szwecji. Odmówiłem, nie będąc świadomy że to równoznaczy się z wypowiedzeniem. Na samym początku współpracy dużo było zapewniane ale bez pokrycia. - moje ubrania na zimę przyszły na wiosnę - od czasu do czasu miałem problem z wypłatą - poniosłem koszty sprzątania kwatery nie z mojej winy -moje polskie zwolnienie lekarskie nie zostało na początku uznane, wymagane były odemnie dowody choroby -nie wiadomo było z kim się kontaktować z biura, ponieważ cały czas byli nowi pracownicy .

ToM

Wiem o czym mówisz. Ja zwolniłem sie na własną prośbę całkiem niedawno, ponieważ doświadczałem tych sytuacji o których piszesz notorycznie. Pod koniec mojej pracy w ostatnich trzech miesiącach zmieniałem projekt 4 razy,poniewaz szefostwo twierdziło ze przysparzam kłopotów na każdym projekcie. A to wszystko przez to, ze zacząłem domagać się odpowiednich ubrań, odpowiedniego traktowania i należnych mi rzeczy, stałem się niewygodny i postanowili pokazać mi kto jest szefem a kto pracownikiem, zmieniając mi projekty z dnia na dzień. Nagany, ktore otrzymałem a na które się nie zgadzałem były i tak mi wysyłane i nie mialem możliwości jakichkolwiek wyjaśnień. Ogólnie firma bardzo zastrasza pracowników tymi pisemnymi naganami, twierdząc ze to jest podstawa do zwolnienia w trybie natychmiastowym. Nie polecam pracy w tej firmie.

Ludzie tam jest problem u samej góry. Szefowa Kaśka daje polecenia aby kroić pracowników a Szefowa koordynatorów Malin jeszcze lepsza kroi co się da tak jak by ta kasa zostawała dla niej. Nie spotkasz tam pracownika który nie miał problemów z wypłatą, biletami i ubraniami. Chcesz pracować w takiej firmie to nie żałuj kasy i zapisuj się do byggnads tylko tego się obawiają.

Dzik

To co piszesz to oczywiście prawda i potwierdzam.zastanawiam się tylko kiedy gruchnie informacja o upadłości bo nie jest tajemnicą że mają długi.

ToM

Tu sie zgadzam z Toba w 100%. Kaska i Malin to dwa najgorsze (usunięte przez administratora) w tej firmie. (usunięte przez administratora) Malin i Kaska caly czas powtarzaja ze pracownicy to polscy (usunięte przez administratora) ze wszystko robia zeby tylko oszukac firme... One same juz przestaly wiedziec co robia. Jak ktos zaczyna sie dopytywacvi walczyc o swoje to atakuja i zaczynaja zastraszac. Podchodza chlopakow swoimi sztuczkami, a koniec koncow wychodzi ze chlopaki zwalniaja sie na swoje zyczenie co jest nieprawda. Malin (usunięte przez administratora) w Byggnads, mowi nieprawde, powinien sie ktos za ta firme wkoncu wziasc i doprowadzic do zamkniecia.

Problemy z wypłatami, to były jak często? Raz na pół roku, czy częściej? I z jakim opóźnieniem finalnie ta kasa przychodziła? A i komplet ubrań na zimę, to jaką odzież zawiera? Są tam też buty?

J.K.K

Ja zeby dostac ubrania zimowe to prosilem sie juz od wrzesnia. Wieczny problem. Kurtke zimowa dostalem tydzien przed koncem mojej kariery w firmie. Ciezko sie o cos doprosic. Dostawalismy odpowiedzi ze Molin musi wszystko akceptowac. Mieszkalismy w pokoikavh bez okien, ciasnych. Nie bylo nawet gdzie tozpakowac walizki. Ostatnio w Gelivare byggnads wyrzucilo chlopakow z biura w ktorym mieszkali bo peab bemanning najtanszym kosztem wpychalo tam pracownikow, a byggnads stwoerdzilo, ze te biuro nie nadaje sie zeby w nim mieszkali ludzie.

Elizka
@J.K.K

Te ciuchy robocze to dostałeś na sezon zimowy czy kiedy? Jakby pracownik sam zakupił te ubrania, żeby było szybciej, to firma mu wtedy odda? Mnie strasznie ten temat ubrań ciekawi, więc zapytam jeszcze czy jak ktoś się nie doprosił to musiał sobie sam organizować odzież do pracy?

@Jarek

A jak z płatnościami?

@Rado1994

No dziwne, że właśnie o tym nie wspomniał, przecież niezadowoleni to od narzekania na zarobki właśnie zaczynają. Wierzysz wgl., w to co napisał czy raczej z dystansem podchodzisz?

Leszek
@Iza

Witam, co do wypłat na co się ugadasz tak masz, kontrakty krótkie, certyfikaty uzyskane u nich zostają dla firmy chociaż straciliśmy na nie 3 dniówki w pracy. Ogólnie ja 2 raz się już nie zdecyduje dla nich pracować. Nie zostałem zwolniony ani nie zwolniłem się poprostu skończył się kontrakt i nie mieli nic innego o podobnych standardach

@Leszek

Ale pieniądze są na czas ?

@Leszek

Leszek na jakim stanowisku byłeś zatrudniony ?

@Rado1994

A Ciebie interesuje jakieś konkretne?

Leszek
@Rado1994

NIGDY zawsze było spóźnienie o kilka dni i głupie tłumaczenie że księgowa coś zawinila

@Leszek

Tłumaczenie? A to nie zrzucanie na nią po prostu winy? Ciekawe w sumie co ona na to, bo przez to każdy mógłby mieć co do niej pretensje. Księgowa jest tu z firmy czy usługi z zewnątrz?

@Rado1994

Płatności zawsze są na czas. Ale według mnie to standard o którym nie warto wspominać. Nawet nie powinno być inaczej. Sens jest gdzie indziej ukryty. Zobacz sobie na Szwedzkiej stronie statystyki finansowe firmy. Od trzech lat przynoszą stratę...a obrót jest bardzo wysoki. Pierwsze co się nasuwa, to pralnia brudnych pieniędzy. Główna firma P e a b przynosi miliardowe zyski. To daje do myślenia. Poza tym, jakby nie ten śmieszny manager klienta. To by może firma miała więcej projektów. I to w 100% własnych, a nie tylko support, jak jest w większości przypadków. Jak widział, jak on rozmawia z kierownikiem projektu, to poprostu witki mi opadły. Często słyszałem od kierowników z innych budów, że chętnie wezmą większą ilość osób na projekt, ale Bemanning nie jest chętny. Dziwne to wszytko. W obecnej formie ta spółka córka, nigdy nie rozwinie skrzydeł.

M
@Iza

Zarobki są różne nie masz stałych bo możesz pracować w Malmo za 206 a też możesz pracować w umea za 230. Do tego akord co może wyjść 6 koron albo 30 do godziny. Nic pewnego

Tomasz
@Rado1994

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Ciesla szalunkowy - szwedzka umowa - bez posrednikow w firmie Peab Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Grześ

Ja pracowałem jako dekarz 2 lata temu, lecz nie w Peab i na Polskie złotowki wychodzilo mi 12 tyś. Po opłaceniu mieszkania. Minimalna w Szwecji w budowlance to blisko 220 kr. Brutto. W dużych firmach związki pilnują stawek.Co do Peab to jest potężna firma, u nich nikt nie pracuje dłużej jak 8h.. Jeżeli ktoś piszę o zarobkach od 4 do 6 tyś. To zapewne chodziło o miejscowość SZWECJA, która znajduje się w Polsce.????

Tom
@Grześ

Tak zgadza się Peab jest potężna firma , ale Peab z Polski jest agencją pracy która rekrutuje do szweckich i norweskich agencjinoracy Peab Bemmaning , odradzam pracę w.tej firmie , czytajcie dokładnie umowy wszystko ustalacie pisemnie z koordynatorami nie przez rozmowy telefoniczne albo z nagrywacie rozmowy zwłaszcza z korpoksieżniczka z Warszawy Justyna , umowy są skonstruowane w ten sposób że stawką na dany projekt jest atrakcyjna ale na. Umowie masz podstawę najniższą na następnym projekcie mogą ci powiedzieć że możesz pracować za najniższą albo się zwolnić obiecują długotrwale projekty a większość jest taka że po wykonaniu najgorszych prac pracownicy Peab Bemmaning są poprostu zwalniani dnia na dzień , a konsultant im mówi że praca się skończyła możecie jechać na 2 ty rotacji do Polski i dostaniecie wypowiedzenia , mieszkania darmowe ale mieszkałem w.kontenerze z dziura w podłodze w zimę trochę słabo , a większość nowych pracowników z Polski to alkoholicy albo nieroby które potrafią cały dzień przestać z telefonem albo fajka w ręku , w dodatku nie umiejący się nawet wysłowic . Po polsku nie mówiąc już o angielskim albo szwedzkim (" a za co ty tu przyjechał.... " ) , koordynator ucina godziny z kursy , jak się upomniałem to się dowiedziałem że jestem konfliktowy , jeśli ktoś.ma fach w ręku i pracował już w Szwecji LO UB Norwegii to szczerze odradzam tą firmę strata czasu

Tom

Jeśli nie będzie możliwości wzięcia nadgodzin to przy normie 7,5 h dziennie faktycznie może ci tyle wyjść Pamiętaj z tą firmą ustal wszystko przed wyjazdem ilość godzin czy kupują bilety czy nie czy mieszkanie jest darmowe czy nie , Jet to agencja pracy rekrutująca pracowników do szewckichi i norweskich agencji pracy o nazwie Peab Bemmaning więc nie zagrzejesz miejsca nigdzie ciągle przeprowadzki , pamiętaj o drogich iletach. Zwłaszcza jeśli wysyłają cię gdzieś nanpołnoc do małych miasteczek a lotniska są oddalone od miejsca gdzie pracujesz , albo bilet promem , zapytaj o stawkę i pamiętaj że w Szwecji lub norwegii podaje się stawkę brutto 220*150h=12800pl minus podatek około 4 ty zostaje ci 8000pln minus mieszkanie i przeloty oraz wyżywienie to kwestia indywidualna ale faktycznie może ci zostać 6 tys tyle jako pomocnik dekarza w Polsce możesz zarobić

Justyna
@Tom

A właśnie mąż się chciał starać o tą pracę. Piszesz, że obiecują długie projekty a możesz powiedzieć jak długie są średnio te projekty ( zakładając, że miałby pracować do końca )? Co oznacza, że zwalniają z dnia na dzień? Bez okresu wypowiedzenia? Bo w ogłoszeniu jest napisane, że praca na szwedzkiej umowie

Aga
@Tom

Moj mąż stracił Peace jako dekarz bo firma w której robił nie miała zlecen. Dekarz 5000 żeby w polsce na prowincji wyciongnonć to 12 godzin dziennie. Pomocnik to ma 3000 ale też pomocnik ale nikogo beż doświadczenia nie brali.

Byly pracownik firmy
@Justyna

Witam Pani oni zwalniają z dnia na dzień czy się ma stała czy nie to i tak zwolnią tak żeby nie zapłacić za wypowiedzenie umowy . Ktoś nie chodzi jak piesek i nie robi co oni chcą to odrazu wylot zakończą pewne projekty i wywala i tak szukają później nowych pracowników on starych pracowników nie odbierają a oni czekają na telefon :) i nie pozdrawiam tej firmy

6000 to nożna w polsce zarobić. To oferta w Gallivare. Teraz tam jest minus 20 a bedzie zimniej. Koszt przejazdu na rotacje 1500 zł około.

@Byly pracownik firmy

No ale jak to, na jakiej podstawie? Ciekawy jestem, w jaki sposób by się miało opłacać takie podejście do człowieka, może mi wyjaśnisz więcej. A w regulaminie coś piszą o tym, kto może zostać zwolniony? Żeby to bylo jasne po prostu.

Pb

Dzik

Witam. Skąd takie przypuszczenia aby lada dzień firma miałaby ogłosić upadłość? Potwierdzone czy tylko domysły? Pozdrawiam.

@Dzik

Raczej nie są to domysły. Maja bardzo dużo spraw w byggnads, w sadzie, a w ostatnim miesiącu 4 kluczowe osoby funkcyjne pożegnały się z ta firma. Wiem tez, ze w Polsce jest założona sprawa sadowa. Wiec myślę, ze firma padnie szybciej niż wszyscy myślimy.

AB

Firma sama w sobie jest ok, jednak przez nieudolne rzady szefostwa firma spada "na leb na szyje" i mysle, ze lada moment oglosi upadlosc. Na ubrania czeka sie tygodniami, poniewaz kazde zamowienie musi zaakceptowac ksiegowa firmy co jest chore, Piotr, ktory nie interesuje sie projektami i w ostatnim czasie wszystkie projekty niszczy, Katarzyna, ktora zupelnie nie nadaje sie na szefowa takiej firmy, dziewczyny z biura, ktore nie maja zadnej decyzyjnosci i jak im sie cos zglasza to trzeba czekac 3 dni na odpowiedz, poniewaz musza sie skonsultowac z innymi z biura. Ogromna rotacja ludzi zarowno na budowie jak i w biurze. Ostatnimi czasy kilku bylych pracownikow firmy zalozylo sprawy sadowe, wiec mysle, ze kwestia czasu jest koniec Peab B. Tragedia, wstyd i jeszcze raz wstyd.

@AB

Wiesz, o co Ci byli pracownicy chcą się sądzić? I czy rotacja wynika z tego, że ludzie sami odchodzą, czy może dlatego, że firma zwalnia?

AB

Tak wiem, bo jestem jednym z ludzi, ktory ich pozwal. Nie akceptuja zwolnien lekarskich, wstawiaja rotacje w czasie urlopu, wymuszaja branie urlopow bezplatnych a jak ktos sie nie zgodzi to groza zwolnieniem, zwalniaja ludzi co sa na zwolnieniach chorobowych i duzo innych rzeczy. Jedna wielka pralnia kasy.

@AB

Ale z jakiego powody te bezpłatne urlopy miałyby być pobierane? Pracy nie ma w tym czasie czy o co chodzi? Czy właśnie zamiast tego chorobowego takie praktyki są stosowane?

Jaki dress code obowiązuje w Peab Sp. z o.o.?

Jaki dress code? To jest tak : masz robić i się nie odzywać. Możesz się stawiać ale musisz liczyć się z kopniakiem w (usunięte przez administratora) Jak oni potrzebują to są mili i na wszystko zgodzą się ale jak już ty chcesz coś to już problem. Tam cenią z mojej obserwacji ludzi którzy piją bo nie mają żadnych pretensji i ambicji.

Trzeba odróżnić Peab od Peab Bemmaning. Bemmaning obieca ci wszystko jak jesteś potrzebny a jak nie to zaczynają się problemy. Nie poukładana firma w ogóle. Wypłaty trzeba sprawdzać i kontrolować. Dużo jest niby pomyłek i tego że się. Nie należy. Co do Projektów to mówią że długie na rok lub 2 a rzeczywiście to 1 lub 2 miesiące. Na ubrania czeka się długo bywały przypadki że pracowało się w zimę w letnich butach. Przez postępowanie biura dużo kłótni. Czasem obskurne warunki mieszkalne. Można by tak pisać. Przed podpisaniem umowy Polecam porozmawiać z kimś co wcześniej pracował w tej firmie i zna realia. Jeśli liczysz na stabilność i spokój to nie w tej firmie.

Beata

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko dekarza. Widzę, że jest to praca na terenie Szwecji lub Norwegii. Orientujecie się, co jaki czas są zjazdy do Polski? Czy nie ma stałych i można wracać tylko wtedy, kiedy ma się specjalnie wzięty urlop? Pytam, bo mąż chciał złożyć swoje CV, ale zależy mu, aby raz na jakiś czas być w domu.

Jakiś czas temu firma Peab Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Monter. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Iza

a można się dopytać jakie konkretnie starania ma Pan w tym momencie na myśli? Z którego stanowiska pada ta ocena i na czym praca polegała, że mogła zostać niedoceniona?

Pawel
@Iza

Przez kilka lat tłumaczyłem wielu ludzią co i jak mają robić dodatkowo jeździłem z wieloma do urzędów, szpitali, załatwiałem wiele wiele spraw. Rzetelnie wykonywałem swoje zawodowe obowiązki, cały czas patrząc na to czy inni wykonują je poprawnie, wykonałem od płyty ciężko pracy na poczet poprawności i dziś zostałem wrzucony do wora z kimś kto nigdy nawet przez sekundę nie zrobił tego co ja robiłem przez 5 lat

bartek

Nigdy w życiu do nich jak już to tylko i wyłącznie pod PEAB szwedzki, to jest wypożyczalnia ludzi z biura w Warszawie Do pani Justyny żeby dostać jakąś informacje to trzeba czekać dniami, słaby kontakt, słabe projekty, słabe pieniądze NIE POLECAM

@bartek

Widzę, że jak dla Ciebie wszystko słabe tu niestety. :( Co w tych projektach tak Cię rozczarowało, że takie słabe i ta stawka to ile w Twoim przypadku wyniosła?

Jacek

Szkoda czasu na tą firmę, krutkie projekty, nieudolność biura do poprawnej relokacji ludzi, czas poświęcony na szkolenia wyzucony w błoto bo i tak tych szkoleń nie dostaniecie, stawka Mała ogólnie dla ludzi bez innej opcji może być ale jak masz coś innego to nie zawracaj sobie głowy.

Seba

Nie rozumiem czemu jeszcze nikt, nie napisał o tych wariantach ani słowa..

luz
@Seba

czekamy na 1 osobe;-p

Weronika
@luz

Czekamy? A na co czekamy, bo nie bardzo wiem o co chodzi z tymi wariantami. To dotyczy pracy tutaj?

admin

Masz doświadczenie na jakimś stanowisku w firmie Peab Sp. z o.o. Firma Budowlana? Jeśli tak napisz nam jak wygląda atmosfera pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Peab Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Peab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Peab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Peab Sp. z o.o.
  • Wspólna 70