BRT Leszek Ciesielski

Kołobrzeg

Opinie o BRT Leszek Ciesielski

zosia

największy partacz w mieście jeszcze nie spotkałam się z taką firma jak ta , omijać szerokim łukiem

Były klient

BRT kpina! ludzie z przypadku! brak profesjonalizmu, nawet jego rodzina brat się go wstydzi i nazwisko ukrywa! Podałem go do sądy za partactwo !

Remigiusz

Totalna porażka firma nie dotrzymuje terminów , usługi jak i stolarka okienna bardzo marnej jakości . Kilkukrotnie zgłaszane reklamacje pozostały bez odzewu . Na całe szczęście zamówiłem jedynie dwa okna do wymiany a nie na cały dom . NIE POLECAM OWEJ fIRMY LUDZIE OMIJAJCIE JĄ DALEKIM ŁUKIEM.

Remigiusz

Zgadzam się z przedmówcami firma nie dotrzymuje terminów stolarka okienna jest lichej jakości z reklamacjami też jest problem. nie polecam tej firmy. Sam osobiście już u nich nic nie kupie.

Zawiedziony

Zdecydowanie nie polecam. Dla Pana Ciesielskiego liczy się tylko "kaska". Nie dotrzymuje terminów i umów. Prosiłem go 2 lata o naprawienie licznych usterek (kasę dostał wcześniej). Oczywiście się nie doczekałem.

Barbara

Firma ma problemy z dotrzymaniem terminów.W umowie gwarantuje rok gwarancji na wykonane usługi tylko po zapłaceniu,ignoruje klienta.Może nie warto za wszystko od razu płacić tylko czekać na usunięcie usterek.

Wiktor

Nie polecam. Powyższą opinię zamieścił pewnie ktoś kto tam pracuje. Praca na ilość, a nie jakość. Jeżeli chcecie mieć rzetelność w zakresie jakości wykonania i terminu, to omijajcie szerokim łukiem

mitoz

jestem bardzo zadowoloy z firmy BRT LESZEK Ciesielski, POLECAM PEŁEN PROFESJONALIZM GODNY ZAUFANIA RZETELNY, TERMINOWOŚĆ

murator

BRT Leszek Ciesielski najwiekszy partacz w miescie . Chcesz miec cos uwalone zatrudnij Ciesielskiego

Zostaw opinię o BRT Leszek Ciesielski - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRT Leszek Ciesielski