Tom-Bud Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Grzesik

Kołobrzeg

Opinie o Tom-Bud Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Grzesik

rudy

Raczej udaje ze nie widzi a jak slepy to zainwestowac w okuliste powinnien ,najlepiej udawac ze sie nie wie ale to jest do czasu bo jeden z jego pracownikow nie dosc ze slepy za słabe okulary chyba nosi to w dodatku jedzi (usunięte przez administratora) firmowym autem(usunięte przez administratora)to juz przeginka na maxa .niech swoja komarynkom tak jezdzi a nie szefa

kameleon o1

najlepszych to ma pracowników wpusc ichc na wieksza budowe to wszystko wyniosa a przed praca tradycjnie piwko pracodawca nie widzi czy tylko udaje?ciekawe

Tyskie001

Najlepszych to ma pracownikow wpusc ich na większą budowe to wszystko wyniosa(usunięte przez administratora)

miki

Zgadzam się.Kłamie i nie szanuje ludzi.W twarz się uśmiecha i podaje rękę a za plecami obgaduje wszystkich do wszystkich i wyzywa.Tak zdradliwego człowieka nigdy jeszcze nie widziałem !

orzeł38

beznadziejny pracodawca [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Tom-Bud Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Grzesik - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tom-Bud Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Grzesik