HP Global Business Operations

Wrocław

Opinie o HP Global Business Operations

pracowalem tam , atmosfera taka sobie , ludzie anonimowi. bardzo szybko mozna stracic prace. ludzie lubia kopac dolki pod soba.Brak wizji , pensje niskie porownujac do czasu spedzanego w biurze. open space - stad gorsze warunki pracy. Brak organizacji, kierownicy promowani wewnetrznie , nieprzygotowani do zakresu obowiazku , slabe HR. zero wsparcia od szefostwa.Bardzo duza rotacja .stad tyle stanowisk w tej firmie .... ludzie odchodza przychodza.

Zostaw opinię o HP Global Business Operations - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HP Global Business Operations